nový „Battle Mode“ a mnoho dalšího

Pubg mobile Lze jej popsat jako nejdůležitější royale hru pro Android. Bezprostřední příchod Fornite do zelených telefonů Android však přiměl tvůrce PUBG k zavedení nových funkcí, které dokážou udržovat uživatelské kvóty. V tomto případě nový Aktualizace PUBG Mobile souhlasí s verze 0.7.0 řekl, že chce vylepšit některé aspekty jedné z nejdůležitějších her současnosti. Řekneme vám všechny podrobnosti.


Květnová aktualizace PUBG bude obsahovat novou mapu a další


PUBG Mobile nám přináší novinky

Příchod Fornite fornite v nadcházejících týdnech přiměl PUBG Mobile k dodání velké aktualizace, která zahrnovala dlouho očekávané nové funkce hráčů. Nejprve a nový klanový systém. Ol Režim arkádové bitvy, Nová kapitola, kde budou jedinečné a plně přizpůsobitelné klanové ikony. Tento nový režim je založen na boji mezi dvěma týmy a První, kdo dosáhne 100 bodů, vyhrává. Každý hráč získává tři body za porážku nepřítele a jeden bod za eliminaci padlého protivníka. Pokud jste navíc zasaženi smrtelně, okamžitě se obnovíte.

Nepochybně se jedná o dlouho očekávanou změnu, zcela logický aspekt hry Royale. Klany mohou spolupracovat a získávat odměny, které si mohou už dnes začít užívat. Je důležité zdůraznit začlenění nového stylu boje vytvořením systému „klasifikace území“. To znamená, že každý hráč se může přihlásit do válečných zón rozdělených podle geografických oblastí. Také všechny informace o klanu lze vidět na domovské obrazovce PUBG Mobile.

Nezapomeňte přidat nový přírůstek do rodiny zbraní PUBG Mobile. jsme nová odstřelovací puška SLR que byl k dispozici pouze v počítačové verzi. Každá z novinek v této nejnovější aktualizaci PUBG Mobile je nyní uživatelům k dispozici prostřednictvím Google Play.


PUBG pro Android přichází s novou aktualizací s důležitými novinkami


Zdroj / komunita Android