Nový Elephone P11 3D zná jeho vlastnosti, 3D zobrazení a cenu

Dnes přinášíme nový model asijské značky Elephone. Velmi zajímavý mobilní telefon střední třídy. Elephone P11 3D. Jak název napovídá, terminál je vybaven obrazovkou, která dokáže zobrazit 3D obsah. Pojďme zjistit, o co jde …

Funkce Elephone P11 3D

Uvidíme co Funkce Elephone P11 3D:

Elephone P11 3D a 3D displej

Počínaje technickými vlastnostmi, 3D obrazovka Elephone P11 typ Full HD + rozlišení IPS INCELL LCD 2160 × 1080 pixelů a úhlopříčka 6 palců ve formátu 18: 9.

Podle společnosti má mobilní telefon obrazovku, která dokáže zobrazit jeho obsah. 3D obrázky. Podle oficiálních webových stránek společnosti lze tyto obrázky prohlížet bez brýlí. Použitá technologie, Elephone P8 3D (Konec roku 2017) s funkcemi sledování očí, které upravují obraz podle polohy oka. Tato technologie je integrována do přední kamery. Proto existuje dobrý komfort pro oči uživatele, i když je obrazovka mírně nakloněna. 3D model P8, Přehrávejte 3D filmy a obrázkyi pro to musí platit Elephone P11 3D. Nebylo by tak ambiciózní myslet si, že by tato zařízení mohla uvést na trh mobilní telefony nové generace …

Design

A když přijde na design, mobil má samozřejmě elegantní a špičkové funkce. Okraje obrazovky jsou obzvláště tenké. Je dostatečně silný, aby se do něj vešel snímač otisků prstů na spodní, přední a spodní straně; je to pro snímač „přirozená“ a pohodlná poloha. Pouzdro je přední i zadní sklo a kolem něj je tenký kovový rám. Takže máme zakřivené sklo o průměru 2,75 D na obou stranách a výraznější křivku na bočních okrajích, která je pro oko velmi atraktivní. Na zadní straně je elegantní červený pruh s napsaným logem výrobce, který vytváří velmi nápadnou barevnou kombinaci. Terminál je dodáván v 9,3 mm silném profilu v černé a modré barvě.

Elephone P11 3D vyniká elegantním a prvotřídním designemElephone P11 3D vyniká elegantním a prvotřídním designem

Paměť, procesor a operační systém

Pokud jde o motor, Elephone zvolil výkonnou desetijádrovou chipset MediaTek Helio X25 Je doprovázen grafickým procesorem Mali T880 MP4 2,5 GHz MT6797T 850MHz. Čipová sada nemůže dosáhnout výkonu SD 660 a je trochu stará (2016), ale tento procesor může v AnTuTu dosáhnout až 110 000 bodů. To vůbec není špatné … 3D paměť Elephone P11máme pohodlné 4 GB RAM + 64 GB ROM. A slot microSD může tuto paměť rozšířit až na maximálně 512 GB. Nakonec je tento hardware doprovázen operačním systémem Android 8.0 a není nejaktuálnější. Jak vidíte, interní konfigurace je navržena tak, aby byla plně kompatibilní se všemi nezbytnými funkcemi, aby nevynikla z jiných mobilních telefonů v dosahu.

Buben

Baterie Elephone P11 3D tady je Kapacita 3200mAh a má technologii rychlé nabíjení MediaTek Pump Express.

Fotoaparáty

Fotosystém nového mobilního telefonu je v pořádku, i když je nenápadný. Máme jednu Duální hlavní fotoaparát se snímačem 16 MP + 2 MP. Nechybí mu duální LED blesk a dokáže nahrávat video v rozlišení 1080p. A přední kamera má jediný 8 MP snímač, s funkcí zkrášlení obličeje.

Spojení

A v konektivitě máme přenos dat na úrovni 4G VoLTE, dvoupásmové ac wifi, Bluetooth 4.1 a GPS, AGPS a GLONASS. Mezi fyzickými připojeními, moderním portem USB typu C, je chráněn 3,5 mm konektor a slot SIM je dvojnásobný. Kromě výše uvedeného snímače otisků prstů existuje funkce odemknutí obličejem.

Elephone P11 3D nabízí 3D obrazy s technologií sledování očíElephone P11 3D nabízí 3D obrazy s technologií sledování očí

Cena Elephone P11 3D

JE Cena Elephone P11 3D 280 dolarů, asi 250 eur na Aliexpress. Najdete jej také online na webu Coolicool za přijatelnější cenu 219 USD nebo přibližně 195 EUR.

Výsledky a názory na Elephone P11 3D

Nový Elephone P11 3D Jedná se o terminál střední třídy s inovativní obrazovkou, která dokáže zobrazit 3D pohled. Mobilní telefon má také vynikající kvalitu a stylový design. Mezi ostatními se specifikace mohou zdát docela průměrné pro rozsah … Věříme, že cena může být v nadcházejících měsících upravena tak, aby byla pro trh přijatelnější cena.

Oficiální stránka Elephone ve Španělsku