Nový Galaxy Note 10+ Star Wars představen a přichází do Španělska

Speciální vydání Samsung Galaxy Note 10 Plus odesláno, a to není nic jiného než úpravy Galaxy Note 10+ Star Warszjevně nejde o reklamu zaměřenou na pár fanoušků známého eposu. Téma jde ruku v ruce s již připravovanou (prosincovou) premiérou. Epizoda hvězdných válek IXA ještě lépe, toto speciální vydání přijde také do Španělska.

Funkce Galaxy Note 10+ Star Wars

Mezi Funkce Galaxy Note 10+ Star Wars Tématu jsou věnovány softwarové položky. Na pouzdrech vynikají také tapety, naznačené zvuky, animace, ikony a černé a červené barvy. Součástí je také sběratelská kovová medaile.

Specifikace Galaxy Note 10+ Star Wars

Specifikace jsou stejné jako u modelu Note 10+: 6,8 palcová obrazovka a formát 19: 9, typ Dynamic AMOLED, HDR10 +, QHD + rozlišení 3040 x 1440 pixelů a hustota pixelů 498 PPI. Procesor je výkonný 7nm Exynos 9825 s grafickou kartou Mali-G76. Čipová sada obsahuje neurální jednotku pro umělou inteligenci. Má 12 GB DDR4X RAM s 256 GB nebo 512 GB UFS 3.0 ROM. Kartu microSD lze rozšířit až na 512 GB. Pokud jde o fotoaparáty, má 10 MP snímač s clonou f2.2 na přední straně a úhlem 80 stupňů. Hlavní fotoaparát se skládá ze čtyř kamer se 16 MP + 12 MP snímačem + 12 MP teleobjektivem + snímačem hloubky. Mezi funkce tohoto pokročilého fotoaparátu patří mimo jiné optický stabilizátor, technologie Dual Pixel a automatické ostření.

Terminál má 45 W rychlé nabíjení a přiložená nabíječka je 25 W, má také schopnost nabíjet bezdrátové nabíjení Qi a další zařízení při 9 W. Některá data připojení USB-C port, wifi a / b / g / n / ac / ax, Direct Wifi, ANT +, NFC a Bluetooth 5.0.

Galaxy Note 10+ Star Wars Edition přichází s designem připomínajícím známý eposGalaxy Note 10+ Star Wars Edition přichází s designem připomínajícím známý epos

Ceny a dostupnost Galaxy Note 10+ Star Wars

Příbuzný Cena a dostupnost Galaxy Note 10+ Star WarsJedná se o speciální a limitovanou edici a bude k dispozici v Evropě, Asii, Austrálii, Velké Británii a Spojených státech od 10. prosince. Cena zůstává známa …

Výsledky a postřehy

Samsung nám nabízí nové Galaxy Note 10+ Star WarsJe designovou verzí připomínající známou sérii díky nadcházející premiéře Epizody IX. Mobil přináší všechny funkce dokonalého Note 10+ a přizpůsobuje software a funkce (kromě designu) tématu Star Wars.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku