Nový Orange Neva Jet přijde s podporou 5G v rukou ZTE

Už jsme se setkali Hra Orange Nevaje jediné mobilní zařízení, které je v současné době k dispozici mezi třemi mobilními zařízeními představenými tento týden. operátor Orangepro všechny rozsahy. Nejšťastnější mobilní zařízení, které můžete darovat, Orange Neva Jet, inspirovaný terminál ZTE Axon 10 Pro dobrý stejný ZTE propagační společnost. JE Neva Jet Do prodeje se dostane „brzy“, ale je jasné, že v 5G je ve správných technologických podmínkách. Proto budeme vědět, co je tato nová alternativa. oranžový

Vlastnosti Orange Neva Jet

Shrňme to stručně Vlastnosti Orange Neva Jet:

JE Neva Jet Jedná se o telefon s nejvyšším hodnocením ze tří mobilních telefonů nabízených současně operátorem (Neva Start, Play a Jet) a jediný s schopností 5G. Tento mobilní telefon je založen na termial ZTE Axon 10 Pro a proto používá silný Snapdragon 855, S grafickou kartou Adreno 640. Pro podporu 5G použijte modem Snapdragon X50. Citace Máme paměť RAM, 6 GB v kombinaci se 128 GB ROM. Obrazovka má malý horní zářez ve formě kapky vody a 6,5palcový AMOLED s rozlišením Full HD + 3240 x 1080 pixelů.

Příbuzný trojitý hlavní fotoaparát s výkonnými senzory 48 MP + 20 MP + 8 MP a může nahrávat videa v rozlišení 4K. Jeden pro vlastní část přední kamery jediný výkonný 20 MP snímač pro selfie . A v konektivitě jsou specifikace vynikající s podporou 4G LTE a 5G, slotem pro dvě SIM karty, Bluetooth 5, duálním WiFi wifi. Port USB typu C 3.1 a snímač otisků prstů pod displejem. To vše je jedno 4 000 mAh baterie pro dokonalou samostatnost a vše pod moderním softwarem Android 9 Pie.

Spuštění a dostupnost Orange Neva Jet

Až dosud, jak jsme řekli, tři mobilní telefony Orange Neva: Start, Play a Jetpouze Neva Play je na prodej. Operátor naznačuje, že další dva terminály budou k dispozici „brzy“. V každé situaci Neva Jet To bude vyžadovat dostupnost 5G systému pro operátora, který se zdá, že přijde brzy.

Orange Nova Jet přijde s podporou 5G a výkonným SD 855Orange Nova Jet přijde s podporou 5G a výkonným SD 855

Výsledky a komentáře k Orange Neva Jet

JE Orange Neva Jet je nejmodernější mobilní zařízení, které je hodnoceno s jeho vnitřní konfigurací a podporou 5G. Mobil přijde obsadit prostor používaný operátorem. oranžový musí začít nabízet své služby na 5G, což se zdá být na cestě. Stále nemáme prodejní cenu, abychom zjistili, zda se mobilní zařízení vyplatí investovat … Ale pokud jde o jeho funkce, tento mobilní telefon přichází stylově.

Oficiální stránka oranžový Španělsko.