Nový OS OSX El Capitan pro Mac

Jsme plní WWDC15 KeynoteJe vlajkovou lodí společnosti Apple na softwarové úrovni. Keynote, kde očekáváme typické aktualizace operačních systémů společnosti, a společnost Apple nás jako obvykle seznámila s dalším operačním systémem společnosti pro Mac: OSX El Capitan.

OSX El Capitan je operační systém zaměřené na zlepšení uživatelského zážitkua vězte, že musí vyřešit všechny problémy, s nimiž se uživatelé Yosemite potýkají, což je operační systém adoptovaný 55% uživatelů ve srovnání s nízkým 8% přijetím Windows 8. Uvidíme, co je nového. to nás přivedlo dovnitř OSX El Capitan.

Apple _-_ Live _-_ June_2015_Special_Event (1)

Nyní můžeme například najděte kurzor rychlými pohyby myšiale nepochybně jedno z nejzajímavějších vylepšení, nové ovládání mise, Nyní mnohem snazší seskupit jakékoli okno a také je přesunout na některý z našich stolů více obrazovek na našem stole snadno (jak vidíme na předchozím snímku obrazovky). v Safari můžeme opravit kartya vědět, odkud reprodukovaný nepříjemný zvuk pochází …

Až do O 2% rychlejší než předchozí verze OSXTento vývoj je podporován nástupem technologie Metal na mac (jedna z grafických inovací minulé iOS 8), bude grafický výkon s touto technologií výrazně zvýšen. Až do Aplikace Adobe najdeme 8krát rychleji (Premiéra, After Effects …) Díky Metal (už lusknu prsty, že je to pravda …).

OSX El Capitan je vývojářům k dispozici od dnešního dneVe veřejné beta verzi začíná od července a konečná verze bude zdarma k dispozici příští podzim.