Nový projekt Tencent and Riot Games

Dnes se videohry ukazují světu jako nový zvyk, který si nové generace vypůjčily a proměnily jej v životní styl, koníček nebo dokonce povolání. komunita hráčů Jedná se o rostoucí a legendární tituly, z nichž většina se dostává do odvětví smartphonů. Pokémon Rumble Rush nebo Mario Kart Tour jsou jen dva nové příklady toho, co nás v budoucnosti čeká. Dnes mluvíme o jedné ze zpráv, na které mnoho hráčů čeká: League of Legends může dosáhnout na mobilní zařízení.

Riot Games ve spolupráci s Tencentem, Byli známí jako tvůrci PUBG Mobile, již pracovali na verzi hry. League of Legends pro mobilní zařízení. Přinejmenším to potvrdila agentura Reuters s informacemi, které otřásly základy hráčské komunity. Jo, vypadá to legendárně LoL zaujme své místo v odvětví smartphonů.

Tencent a Riot Games pracují na mobilní verzi LoL

LoL je známá drtivou většinou milovníků videoher jako jedna z nejpopulárnějších her v komunitě. Miliony fanoušků této hry a světových šampionátů a profesionálních hráčů jsou ukázkovým příkladem pro hodnocení jejich reputace. Po jeho nezastavitelném úspěchu Fortnite nebo PUGB Mobile, Vypadá to, že dorazil návrat League of Legends a už pracují na nové mobilní verzi od Tencentu.

První média k této záležitosti poskytla mezinárodní média Reuters. projekt, který začal před několika měsíci a to se teď zdá být rozumné. Je třeba poznamenat, že některé údaje o tomto tématu se objevily před několika lety. Společnost Riot Games však odmítla možnost přístupu k mobilním zařízením. Ujišťují, že od jejího zdroje je to důkaz, že pracují na nové mobilní platformě, kde je LoL absolutním protagonistou. Potvrdilo se však také, že tato nová hra se v průběhu roku 2019 velmi těžko splní.

Více údajů o tomto projektu není v současné době známo. Stejně tak Riot Games ani Tencent k tomu nechtěli učinit prohlášení. Na ověření těchto informací si budeme muset počkat několik týdnů, ale pravděpodobně brzy uvidíme první úniky League of Legends na mobilním zařízení.

Zdroj | Reuters