nový režim Touchdown a každodenní dárky

Čekali jsme Aktualizace Clash Royale. Některé zdroje, hra na Google Plaa pravdou je, že se to stalo. Na kartách vidíme důležité novinky, smazané epizody a některé změny. Jednou z nejzajímavějších věcí, které jsme viděli, jsou každodenní dárky, ale také nový herní režim, který přichází s důležitými novinkami. Nová aktualizace Clash Royale Přináší důležité změny a je čas je maximálně využít.


Denní nabídky Amazon: získejte základní příslušenství pro vaše každodenní potřeby


Na rozdíl od her jako Pokémon GoClash Royale udržel plamen naživus miliony hráčů po celém světě. Je to docela populární hra ve Španělsku, takže stojí za zmínku všechny změny, které jsme ve hře viděli. Blog Clash Royale včera oznámil aktualizaci, a teď, když vám řekneme ty nejdůležitější.

Denní dárky, úkoly a úpravy některých karet

Jednou z nejdůležitějších inovací je absence karty, ze které dostaneme truhly zdarma. Jeden ze způsobů, jak si nyní koupit truhly plnění různých úkolů ve hře. Každá mise nám dává body, které můžeme vyměnit za truhly. Tato hra nám každý den zanechá různé mise, A když vidíme, že je někdo příliš složitý, můžeme ho vyhodit a ukázat nám dalšího. Můžeme to udělat jen jednou denně, takže byste si měli vybrat dobře.

Kromě úkolů každý den se dostat do hry má odměny. Clash Royale nám dá dárek každý den v týdnu takto: zlato, písmena nebo drahé kameny. Nečekejte od těchto dárků příliš mnoho, ale každý den nám mohou trochu pomoci.

Ale nepochybně jedna z nejdůležitějších věcí, která přichází s novou aktualizací jsou to přeskupení na některých kartách. Zde vám necháme nejdůležitější změny:

  • Sparks: Poškození -15% / rychlost snížena z 5 na 4 sekundy
  • Tesla Tower: Poškození + 41% / rychlost útoku zvýšeno z 0,8 na 1 sekundu
  • Electric Mage: Poškození -4% / První útok o 0,2 sekundy pomalejší
  • Hřbitov: Trvání 9-10 sekund / První kostra se objeví po 0,5 sekundách
  • Wheeled Cannon: Život zvýšen o 5%
  • Blesk: Poškození sníženo z -3% / poloměr útoku z 3,5 na 3
  • Spear Goblins: Rychlost útoku snížena z 1,3 na 1,1.
  • Valkyrie: Poškození + 5%

Nový herní režim Touchdown v Clash Royale

Pravděpodobně nejdůležitější inovace této aktualizace, nový herní režim. Společnost nám dala cestu jezeroje volné hřiště, kde musíme hrát s našimi kartami ragby, kde neuvidíme žádné věže. Cílem je dosáhnout třikrát na konec dráhy. Začne to pokaždé, když se vrátímetakže budeme mít stejnou šanci na výhru u každého. Nejnovější hry 3 minuty, Pokud dosáhneme 3 bodů, vyhrajeme přímo.

Zatímco 4 z karet vybereme my, další 4 vybere náš soupeř. Hry jsou 4 hráči, takže musíte provést synchronizaci se svým partnerem, abyste mohli zahájit nejúčinnější útoky. Nemající věže Zcela nový herní režim a velmi příjemný režim.

Od teď Nová verze Clash Royale a začněte vyzkoušet všechny novinky, které vám řekneme.


Získejte španělskou verzi Samsung Galaxy Note 8 se slevou 150 EUR


Clash Royale Clash Royale

Zdroj | Clash Royale