Nový Tekken pro mobily právě dorazil na Android

Jedna z her, která při svém prvním spuštění pro Playstation One označila celou generaci, právě dorazila na Android. Díváme se Tekken, Titul, který je pro mnohé nepochybně nejlepší svého druhu: boj. Bude to hodné vydání pro smartphony a tablety, nebo bude chybou, že většina her pro mobilní zařízení hřeší? Objevte všechny podrobnosti Tekken pro mobilní zařízení Pak.

Pokud jej chcete nainstalovat do svého terminálu, jsou minimální požadavky Procesor Snapdragon 820 nebo Exynos 8890 (Odpovídající model Mediatek není znám), 2 GB RAM paměť Y Android Lollipop 5.0.


10 nejlepších bezplatných her roku 2018 vůbec


Tekken pro mobilní zařízení, stojí to za to nebo ne?

O hře o titulech se dá říci jen málo Tekken. Téma je velmi jednoduché: Budeme muset bojovat proti různým postavám, abychom zlepšili naše dovednosti, které si můžeme zvolit na začátku hry. Zatímco čelíte nepřátelům a pohybujete se vpřed odemknou se Pro pozdější výběr, jak jsme viděli dříve v jiných podobných hrách. Můžeme také hrát online, se speciálními týmy, které budou bránit mistrovství proti ostatním hráčům.

tekken pro mobilní zařízení

Pokud jde o grafické oddělení stejné společnosti, BANDAI NAMCO nás překvapuje svou strukturou, pohybem a kvalitou fyziky mnohem lepší, než jsme čekaliStejné pohodlí však závisí na zařízení, které je provozuje. Animace a různé útoky přizpůsobené pro každou postavu ve hře jsou nápadné.

A konečně, a jak se očekávalo, základní fungování hry – stojí za to přebytek – je založeno na modifikaci životů, útoků a léčení prostřednictvím drahokamů, karet, léků a různých předmětů, jak je vidět dříve. nyní v jiných smartphone hry. To se nepáčilo většině fanoušků ság, kteří odráželi své názory v hodnocení obchodu Google. Pokud to však pro vás není důležité, můžete zkusit nové splátky. Tekken pro mobilní zařízení.


Jak můžete zálohovat své hry, aniž byste byli uživatelem root?


TEKKEN ™ TEKKEN ™