Nový telefon Samsung Galaxy A40 střední třídy slibuje převzetí trhu a oznámil technické specifikace

JE Samsung Galaxy A40 Mobilní telefon, u kterého se očekává, že tento rok nastaví standard ve střední řadě, a mnoho z jeho nejdůležitějších funkcí je již známo. Terminál bude doprovázet také propagované Galaxy A50 Y A80Přichází do prémiové řady. Uvidíme, co se o něm už ví Galaxy A40

Funkce Samsung Galaxy A40

Podle očekávání, obrazovka bude typu AMOLEDjak je nejtypičtější Samsunga jeho úhlopříčka nepřekročí hranici 6 palců … zejména 5,8. Dalšími detaily je integrovaný snímač otisků prstů a není jasné, zda tento model bude také integrovat otvor v obrazovce, který nahradí zářez pro selfie kameru.

JE Geekbench Rovněž oznámila některé hardwarové funkce tohoto nového terminálu. JE A40 přinese na loď osmijádrový procesor Exynos 7885S grafickou kartou Mali-G71. To je podle paměti 4 GB RAMMobilní telefon je ve střední vzdálenosti silně čtvercový. Tovární operační systém bude moderní Android Pieje v privatizaci společnosti. A pokud jde o kapacitu baterie, 4 000 mAh ten mobilní telefon bude mít pro pohodlný výkon.

Samsung Galaxy A40 představen v databázi GeekbenchSamsung Galaxy A40 představen v databázi Geekbench

Cena a dostupnost Samsung Galaxy A40

Podle očekávání, Cena Samsung Galaxy A40 Dosud nebylo oznámeno, ale je známo, že je určeno pro široký trh včetně Evropy. Tyto informace budeme mít brzy …

Výsledky a názory Samsung Galaxy A40

Samsung Galaxy A40 Jedná se o terminál, který bude brzy k dispozici na hlavních trzích světa, aby vyhovoval potřebám střední třídy. Podle údajů, které zatím známe, má mobilní telefon vynikající hardware s velkou pamětí a vynikající procesor, AMOLED displej a pohodlnou autonomii. Mobilní zařízení samozřejmě může konkurovat nejlepším ve střední třídě.

Oficiální stránka společnosti Samsung ve Španělsku.