Nový temný režim Twitteru splňuje očekávání

Lepší, když je tma. To si často myslí většina uživatelů, kteří tráví dlouhé hodiny před svým mobilním telefonem. Stále více aplikací přizpůsobuje své návrhy obecným požadavkům, které mohou mít pro zařízení velké výhody. V tomto případě mluvíme twitter tmavý režima nemluvíme o příběhu před několika lety, protože nyní sociální síť začne být založena mnohem čistší černá barva. Speciálně pro mobilní telefony s obrazovkou OLED.

Ano, Twitter má již dlouho temný režim, ale není to tak, jak by měl být. Všichni víme, že tato funkce není plně poskytována a většina z nich byla pro vývojáře, kteří chtějí zlepšení, které se přizpůsobí požadavkům uživatelů. Zdá se, že společnost je režim celé černé tmy. Řekneme vám všechny podrobnosti.

Režim True Dark bude brzy k dispozici na Twitteru

Tmavý režim Twitteru není ve skutečnosti černý. Aplikace nepodporuje některé z těchto funkcí. tmavě šedé pigmenty zvyšuje viditelnost, ale ne to, co by mělo být. Jedním z aspektů, na které si více uživatelů stěžuje, je nepochybně sociální síť, která obvykle naslouchá svým zákazníkům. A vývojáři se rozhodli nainstalovat Nový tmavý režim Twitteru a tentokrát je opravdu černý.

Oficiální Twitter společnosti sloužil jako prostředek k oznámení novinky, na kterou čekají tisíce uživatelů. Jaká zařízení bude mít Twitter v tmavém režimu? OLED displeje a mnohem čistší černá, než jsme viděli v nejnovějších aktualizacích. Takto budou mít uživatelé dvě nové možnosti: Ztlumte obrazovku jako dříve nebo ji nechte „bez světla“, aby nedocházelo k žádnému osvětlení.

Přestože zařízení, na které se zaměřuje na prvním místě, je zařízení s pokousaným jablkem, vše naznačuje, že se jedná o budoucí aktualizaci. Android i iOS. Stejně tak zajišťují, aby byl nový temný režim z Twitteru již oficiálně k dispozici zařízením. V současné době není známa žádná konkrétní situace, takže si budeme muset počkat několik hodin, než uvidíme zprávy o novém tmavém režimu Twitteru z první ruky.

Zdroj | cvrlikání