nový trailer odhaluje zápasy pro více hráčů

Mluvili jsme o oficiální historii Pokémon Masters před několika dny a o těch nejpozoruhodnějších vlastnostech nové hry. Oficiální datum Pokémon Masters přijde na Google Play . Titul se světu ukazuje jako spolupráce společnosti Pokémon Company s DeNa a mnoho z nich je fanoušky této série, kteří se těší na vyzkoušení herního zážitku vlastními rukama. Proto je každá důležitá informace, která vyjde, více než dobrou zprávou pro celou komunitu.

Tentokrát mluvíme o novém přívěsu, který ukazuje některé podrobnosti o jedné z nejvýznamnějších epizod hry: multiplayerové boje. Jedná se o novou herní formu založenou na V reálném čase 3 vs 3 bitvy Nenechte si ujít tuto příležitost, kterou chce společnost Pokémon Company strčit uživatelům do kapes!

Klávesy odhalené v novém přívěsu Pokémon Masters

Pokémon Master chtěl udělat jeden z oslnivých vzhledů, které budoucím uživatelům hry často zůstávají s otevřenými ústy. Mluvíme o novém přívěsu, který ukazuje některé herní režimy nového titulu společnosti, kde lze ocenit každého z trenérů Pokémonů, kteří se ve hře objeví. Pokémon Masters představí známé postavy, jako například: Brock, červená, modrá, Corelia a Misty. To vše samozřejmě doprovází nejznámější Pokémon.

Nejvýznamnější částí tohoto malého pokroku je však nová boj pro více hráčů. Společnost Pokémon Company chtěla nabídnout svým uživatelům první tahy štětcem, považované za nejdůležitější herní režim hry, kde proti sobě může hrát šest hráčů ve skupinách po třech uživatelích. Mluvíme o novém typu války, kterou můžete vést jakýkoli druh, dokonce i v reálném čase. kombinované útoky Mají za cíl způsobit svým soupeřům maximální poškození.

Můžete také zvýraznit některé grafiky zobrazující obrázek. Passio Island, Vše, co souvisí s útoky, Pokémony a herními režimy, které se objeví v Pokémon Masters, a kde se hra bude odehrávat. O hře, která v současné době slibuje skutečný úspěch a která oficiálně dorazí v příštích týdnech, není známo nic jiného.

Zdroj | Pokémon