nový výtržník, vzhled a hvězdné síly

Jako každý měsíc zveřejnili lidé ze Supercell video Brawl Talk, ve kterém oznámili všechny novinky, které do tohoto měsíce zahrnou do hry. V tomto případě hráči Brawl Stars netrpělivě očekávali tuto aktualizaci kvůli ukázce vydané oficiálním účtem Na Twitteru této hry, která ukazuje řadu nových útoků, které mohou souviset s některými výtržníky, ale neodpovídají tomu, co je aktuálně ve hře.

Před několika hodinami zveřejnila Supercell video Brawl Talk a pravdou je, že představili spoustu nových funkcí. včetně nového výtržníka: Tick. Kromě toho Supercell přidal do hry čtyři nové speciální skiny kromě změny ve hvězdných silách jejích postav.

Klíště: robot, který vrhá blízké miny

První věc, o které si promluvíme, je nový výtržník, Tick. Jedná se o globálního robota, který bude na poli spouštět přibližovací miny. Stejně jako ječmen nebo Dynamike to zvládnete přes zdi a překážky. Tento normální útok nám připomíná Booův super super a Jediný rozdíl, který si všimneme, je, že kromě poškození, které způsobí, okamžitě bez varování explodují.na rozdíl od Boo, super, který stimuluje vizuálně a zvukově.

Super, Tick padá na hlavu, co pronásledujte nepřátele výbuchem, dokud se s nimi nesrazí Způsobí poškození 2 800 bodů na úrovni 10. Tuto hlavu může zničit například Nitain medvěd. To, co ještě není vysloveno nebo neznámo, je schopnost, kterou jeho hvězdná schopnost získá, když dosáhne úrovně výkonu 10. Snad nejlepší ze všeho je, že nemusíte mít štěstí v polích Brawl Stars, abyste měli Tick. Odemkne se však ze 4 000 brýlí.

Čtyři speciální robotické pohledy

Podle lidí v Brawl Stars bude toto léto robotika (nápověda o nových herních režimech?), Takže budou k dispozici čtyři nové skiny pro čtyři různé bojovníkyvše umístěno v robotu. Nátěry jsou následující:

  • Mega vrána
  • Mega-Boo (první výskyt této postavy)
  • Robo-Mike
  • Robo-Spike

Tyto kůže Lze zakoupit za 150 drahokamů, což odpovídá téměř 11 EUR / dolar, takže jsou docela drahé.

Nové hvězdné síly

Nakonec video končí oznámením: nové hvězdné síly. Lidé ze Supercell nechtěli uvádět více podrobností, pouze oznámili, že každý týden v létě budou 3 nové, ale co se stalo Nevíme, jestli nahradí stávající, aby nahradili meta můžeme si vybrat hru nebo jednu nebo druhou. Pamatujte, že tyto síly lze odemknout pouze pomocí stíhače 10. úrovně.