Nubia oznamuje datum vydání herního smartphonu Red Magic 3S

Čínská společnost Lehký šátek na hlavu zveřejnil datum představení her pro smartphony na sociální síti Weibo (takový čínský Twitter). Red Magic 3S. Ve stejný den, 5. září, uvede výrobce zařízení na trh v Číně.

Není to poprvé, co mluvíme o tomto terminálu, který se tímto způsobem připojí ke zbytku zařízení, která jsou údajně jeho součástí. herní smartphony. V zásadě se zařízení zaměřují na fanoušky videoher na mobilních telefonech a vyznačují se svými velmi dobrými vlastnostmi, stejně jako speciálními řešeními pro hráče, jako je RGB LED osvětlení a chladicí systémy.

Doposud nebylo o tomto tématu vyvinuto příliš mnoho údajů. Red Magic 3Sale tentokrát Lehký šátek na hlavu Mluvil také trochu o tom, co uvidíme. JE Red Magic 3S Bude vybaven vzduchem chlazeným systémem, který spotřebovává velmi málo energie. Procesor, Snapdragon 855 PlusVydáno v červenci 2019.

Red Magic 3S

Vlastnosti Red Magic 3S Neodlišují se příliš od toho, co můžeme najít na smartphonu Red Magic 3. Budeme mít 5000 mAh baterii jako její předchůdce, vlastní uživatelské rozhraní s názvem RedMagic OS a hlavní fotoaparát se 48MP senzorem Sony IMX586.

Zbytek specifikací smartphonu bude znám po jeho představení. Vedle Red Magic 3Sspolečnost představí několik nových zařízení, včetně náhlavních souprav v sérii Rudí ďáblové.

Těmto novinkám budeme věnovat pozornost a slibujeme, že vás budeme průběžně informovat … takže zůstaňte naladěni na naše sociální sítě a technické novinky, které zveřejňujeme na planetě Red.

Zdravím z hloubky bytů.