Nubia Red Magic 3, kapalinové chlazení, vestavěný ventilátor, SD 855 a herní mobilní telefon s až 12 GB RAM

ZTE vytvoří obrázek mobilní hra Nejrychlejší vytvořená společností. O Nubia Red Magic 3Terminál s nejmodernějším hardwarem s až 12 GB RAM, systémem chlazení kapalinou a interním ventilátorem. Ale s kamerou, která zaznamenává videa v rozlišení 8K, a displejem Super AMOLED Fulll HD +, má působivé specifikace ve všech oblastech. Vše v bezchybném designu a neuvěřitelné ceně.

Red Magic 3 Jedná se o třetí model v řadě. Herní kapsy Nubia Red Magic. Další dva Nubia Red Magic Mars (SD845 a 10 GB RAM) a Nubian Red Magic (SD 835 a 8 GB RAM). Podívejme se na nové podrobnosti Nubia Red Magic 3:

Vlastnosti Nubia Red Magic 3

Budeme vědět všechno Vlastnosti Nubia Red Magic 3:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Nubia Red Magic 3 není opomíjen, stejně jako a mobilní hra. JE panel je Super AMOLED s Obnovovací frekvence až 90 Hz (obnovovací frekvence)S dobou odezvy 1 ms. To poskytuje skvělé zobrazení ve hrách a dalších aplikacích. Skvělé na nás 6,65 palcová úhlopříčka s rozlišením Full HD + 2340 × 1080 pixelů. Hustota pixelů, 387,5 PPIa vše zvládnutelné a moderní Poměr stran 19,5: 9. Mezi další funkce tohoto výkonného displeje patří a Kontrastní poměr 100 000: 1standardní kapacita jasu 430 vlákenDotyková technologie s dobou odezvy 41,7 ms a 39,65 mm barva DCI-P.

Konstrukce terminálu, herní kapsy nubiaDíky kovovému krytu, který integruje RGB světelné čáry svisle ve středu a spojuje další texturu v oblasti V na koncích, přichází mobil ve fialové s černou, červenou, šedou a červenou.

Nubia Red Magic 3 přináší 6,65palcový displej Super AMOLED Full HD +Nubia Red Magic 3 přináší 6,65palcový displej Super AMOLED Full HD +

Paměť, procesor a operační systém

Nyní přejdeme k interní konfiguraci, která napájí mobilní zařízení. Najdeme výkonný špičkový procesor Qualcomm. Snapdragon 855 IEA Je to výkonnější verze 2,84 GHz SD 855 (Kryo 485 při 7 nm) a je dodávána s grafickou kartou Adreno 640. Paměť Nubia Red Magic 3, máme několik verzí, které kombinují RAM typu LPDDR4X až do 6 GB, 8 GB a 12 GB, 64 GB ROM, 128 GB nebo 256 GB typu UFS 2.1. Samozřejmě budeme mít pouze tyto výkonné interní paměti, protože pro externí úložiště není k dispozici slot pro micro SD … pokud vás překvapí, bude to jen v méně výkonné verzi.

Pokud jde o operační systém, do hry vstupuje přizpůsobení Redmagic OS 2.0 založený na Androidu 9.0 Pie. Software, který se zabývá vším, co souvisí s herním prostředím, červený ďábel, který umožňuje mimo jiné nahrávání her, úpravu rychlosti ventilátoru, nastavení RGB osvětlení, nastavení obnovovací frekvence, optimalizaci Wi-Fi sítě a úpravu jasu.

Chladicí systém Nubia Red Magic 3

Všechny tyto komponenty jsou přizpůsobeny pro intenzivní a dlouhodobý herní zážitek. To je však místo, kde může být chladicí systém nevýhodou … Není tomu tak Red Magic 3. Na rozdíl od, Lehký šátek na hlavu jeden kapalný chladicí systém (skládající se z měděné trubice naplněné kapalinou) plus malá fanoušek.

Jen tak daleko Asus začal mobilní ventilátorje však vyroben jako externí příslušenství pro připojení k mobilnímu telefonu. Tak Nubia Red Magic 3, první smartphone na světě s vestavěným ventilátorem… vynikající! Podle asijského webu není odstředivý ventilátor, který spotřebovává 0,135 W a snižuje teplotu procesoru o 5 stupňů C, na úrovni 60 stupňů nepatrný. A rychlost ventilátoru lze upravit pomocí softwaru.

Buben

Baterie je jednou z nejdůležitějších součástí tohoto typu mobilního zařízení a je zřídka přehlížena. Lehký šátek na hlavu to nepřidává k chybě a dává vám to nová mobilní hra s výkonnou baterií 5 000 mAh. Také silný Baterie Nubia Red Magic 3 poháněno technologií 27W rychlé nabíjení. Podle oficiálního webu stačí 10 minut nabíjení, aby vám poskytlo hodinu autonomie ve hrách, což je docela působivé. Tato baterie je napájena vysoce výkonnou konfigurací.

Fotoaparáty

A pokud jde o fotoaparáty, v této oblasti vyniká také terminál, který zaujme. Hlavní fotoaparát Nubia Red Magic 3 Má pouze jeden senzor, ale nenechme se oklamat. To je silný 48 MP senzor Sony IMX586 lék CMOS (clona f1,7) a Zachyťte 8K video při 30 fps, působivé rozlišení. Můžete také chytat Zpomalená videa až do 1920 fps. Vynikající! Fotoaparát má duální LED blesk a mezi další funkce patří automatické ostření typu PDAF, technologie AI (režim krásy, redukce šumu) a Software NeoVision Engine. Z jeho strany přední kamera má 16 MP snímač pro selfie, s clonou objektivu f2.0 a funkcemi pevného zaostření, režim krásy a nahrávání videa 1080p.

Spojení

A máme úroveň připojení 4G LTE Cat 18 a duální 4G VoLTE, s AC dvoupásmová WiFiGPS navigace, AGPS, GLONASS a Beidou a Bluetooth 5.0. Duální sloty pro SIM, 3,5 mm audio jack a port USB typu C. fyzické spojení. K dispozici jsou také další senzory pro FM rádio a světlo, blízkost, kompas a gyroskop. JE Snímač otisků prstů za mobilním telefonem. Na druhou stranu má mobilní telefon motory pro své účely. vibrace ve hráchkapacitní dotyková tlačítka na okrajích pro ovládání hry a jeden fyzické tlačítko pro aktivaci her.

Voice of Nubian Red Magic 3

Další funkcí, která má u herního zařízení velký význam, je zvuková část. Lehký šátek na hlavu Nezanedbával tuto oblast mobilního telefonu a obsahuje některé výkonné funkce. V terminálu dva stereofonní reproduktory předmontáž. To zahrnuje: Technologie DTS X Ultra a DTS 7.1, dva Inteligentní PA zesilovače a 3 mikrofony. Bez komentáře … U všech těchto prvků doufáme, že budeme mít zvuk vynikající kvality.

Nubia Red Magic 3 je dodáván s SD 855 AIE, až 12 GB RAM a chladicími systémyNubia Red Magic 3 je dodáván s SD 855 AIE, až 12 GB RAM a chladicími systémy

Cena Nubia Red Magic 3

O ní Cena Nubia Red Magic 3je další z velkých atrakcí této vlajkové lodi. Terminál je již uveden na webu Giztop za tyto zajímavé ceny:

  • Verze 6 GB RAM a 64 GB ROM, asi 482 EUR na změnu.
  • U verze se 6 GB RAM a 128 GB ROM se cena bude lišit, přibližně 535 eur.
  • 8 GB RAM se 128 GB ROM bude stát kolem 580 eur
  • Výkonná verze 12 GB RAM s 256 GB ROM bude stát ekvivalent 715 eur.

Výsledky a názory na Nubia Red Magic 3

Nový Nubia Red Magic 3 Jedná se o působivé zařízení s kombinací nových prvků a prvotřídní konfigurace. To zahrnuje masivní baterii, výkonný hardware, nový chladicí systém, výkonný displej, výkonný zvuk, vynikající fotoaparát, bezchybný design a atraktivní ceny. Pokud vezmeme v úvahu všechny tyto aspekty, existuje velká šance, že Nubia na trhu vyniká a stává se skutečným konkurentem. Xiaomi Black Shark 2Další vysoce propagovaná hra je na mobilních zařízeních.

Oficiální stránka Lehký šátek na hlavu ve Španělsku