Nubia X, smartphone se dvěma obrazovkami, který vás překvapí

Mám ze smartphonů společnosti smíšené pocity Lehký šátek na hlavu. JE Nubia Z11 byl to skvělý telefon výjimečné kvality … ale Nubia Z17 Mini přiměl mě, abych ho s časem udeřil o zeď … Společnost nová Nubia X Zdá se, že bylo rozhodnuto nás alespoň překvapit.

A je dnes divné vidět telefon se dvěma displeji, oko není prvním terminálem, který přistupuje k tomuto řešení, ale k tomuto Nubia X na papíře je to opravdu super.

Funkce Nubia X.

Začátkem tohoto měsíce jsme se dozvěděli o jeho existenci Nubia Xje telefon, který nám nabízí nejen skutečné zobrazení terminálu od okraje k okraji, ale také přidává druhou obrazovku do zadní části telefonu, což nám umožňuje například pořídit selfie pomocí zadní kamery.

Zní to docela divně, ale teď jsme viděli, jak tento gadget funguje a ve skutečnosti vypadá skvěle.

Nubia X se začne prodávat 6. listopadu a věříme, že to bude úplně jiná alternativa k jiným zářezovým zabijákům, jako je motorizovaný plachtový vůz, sám o sobě. Oppo Najít Xposuvný design Xiaomi Mi Mix 3nebo nasouvací kamera Mám Nex S..

Nubia X nemá žádné pohyblivé části, které by reagovaly na obavy ohledně odolnosti jiných telefonů … Jelikož nemá žádné pohyblivé části, lze předpokládat, že bude odolnější než tyto smartphony, které jsme právě zmínili.

JE Cena Nubia X další faktor, který to opravdu dělá zajímavým. A má dobré vlastnosti a nový design. Tento terminál se bude v Číně prodávat za pouhých 473 USD, za zhruba 417 EUR podle směnného kurzu. Kombinovat design, specifikace a dobrou cenu není snadné a Nubii se podařilo dosáhnout obtížné rovnováhy mezi všemi těmito faktory.

Design

Nubia XNubia X

Na přední straně Nubia X najdeme 6,26-palcový AMOLED displej a formát 19: 9 s rozlišením 2280 x 1080 pixelů, vypadá naprosto čistý s téměř žádnými rámečky po stranách a extrémně tenkým rámečkem po stranách. nahoře a dole, představuje 93,6 procenta poměr obrazovky k tělu. Pod obrazovkou je snímač identifikace otisků prstů, který společnost tvrdí, že telefon odemkne za 0,1 sekundy, a to je vše.

Na zadní straně najdeme další dotykovou obrazovku AMOLED s 5,1 palce a rozlišením 1520 x 720 pixelů. Toto je obrazovka, která bude použita pro selfie, ale můžeme ji také použít k zobrazení jakýchkoli informací, které chceme, hodin nebo zobrazení oznámení a / nebo k zobrazení čehokoli, co chceme.

Jako OLED obrazovka budou lidé moci nastavit tvář s nízkou spotřebou se 100% černým pozadím. Toto je chytrá volba a vsadím se, že spousta lidí se bude líbit přizpůsobení, které nabízí.

Nubia XNubia X

AI jde do práce

Společnost ZTE tvrdí, že používá umělou inteligenci a senzory k automatickému zapínání a vypínání obrazovek, aby šetřila ještě více energie. Pokud umístíte telefon na zadní stranu, obrazovka se automaticky vypne i v režimu Vždy zapnuto. Platí to i naopak: Pokud při používání přední obrazovky otočíte telefon, vypne se obrazovka na opačné straně.

Pro obě obrazovky existuje další skvělá aplikace – vývojáři her budou moci použít sekundární obrazovku pro ovládání her. Není jasné, kdo bude tuto funkci podporovat a jak bude fungovat, ale je to něco, co je vývojářům k dispozici.

Nubia XNubia X

Fotoaparáty

V sekci fotografování poznamenejte, že terminál je dodáván se dvěma fotoaparáty na zadní straně, 24megapixelovým snímačem s clonou f / 1,7 a 16megapixelovým snímačem f / 1,8, který podporuje režim na výšku. AI s hloubkovým efektem, rozpoznávání scén a zpomalené videozáznamy při 240 fps. Má také dva velké duální blesky, z nichž jeden je LED reflektor, jehož funkcí je podle výrobce lepší volba.

Možnost eliminace předních fotoaparátů a umožnění selfie pomocí zadní kamery je chytrá, protože odstraníte zářez nebo zářez jedním přejetím, získáte čistou přední část a pořizujete selfie s mnohem lepším fotoaparátem, pokud jde o rozlišení …

Velikost a hmotnost

Možná to, co činí tento telefon ještě překvapivějším, je jeho velikost: veškerá tato technologie je zabalena v hliníkovém rámu z leteckého materiálu, který má tloušťku pouze 8,4 mm. Porovnejte jej s 8,5 mm Samsung Galaxy S10, 8,3 mm iPhone XR, 7 mm iPhone XS nebo 7,9 mm Pixel 3, ale fotoaparáty Nubia X jsou téměř úplně v jedné rovině s tělem.

Nubia je překvapivě lehká a váží pouze 181 gramů. Pro srovnání, iPhony řady X mají 177 gramů (pro iPhone XS), 194 gramů (pro iPhone XR) a 208 gramů (pro iPhone XS Max).

Funkce ZTE Nubia X.

Zbytek této vlajkové lodi Nubia / ZTE je tam s tím, co by kdokoli očekával. Máme procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM a až 256 GB úložiště. 3 800 mAh baterie je o něco menší, než bychom si přáli, ale zde bude AI hrát, aby ušetřila co nejvíce. ZTE tvrdí, že má režim nízké spotřeby, který může pokračovat v provozu Nubia X po dobu až 3 hodin, když je dosaženo 5 procent baterie. Dodává se s 18W rychlou nabíječkou.

Celý elektronický balíček je chlazen grafenovými vrstvami, které pomáhají rychleji odvádět teplo.

Dostupnost a cena Nubia X

Jak jsme vám řekli, Nubia X se začne v Číně prodávat 6. listopadu a budou oznámeny další trhy. A pokud si myslíte, že vás tento smartphone bude stát ruku a dvě ledviny, mýlíte se. Cena začíná na 473 USD za 6 GB RAM a 64 GB úložiště (změna 417 EUR) a končí na 602 USD (změna 531 EUR) za možnosti úložiště 8 GB a 256 GB.

Jedná se o překvapivě levný terminál pro smartphone napájený z každého póru.

Výsledky a naše názory na Nubia X

Jak jsme již zmínili Nubia X Vypadá to jako opravdu nádherný terminál na papíře. Možná se přístup společnosti ZTE k navrhování telefonu na celou obrazovku zdá méně zatěžující než jiné pokusy, které jsme viděli, a méně náchylný k časovému rozbití. Doufáme, že to brzy získáme úplnou analýzu / přezkoumání.

Přes: Nubia

Zdravím z hloubky bytů.