Nyní je k dispozici první emulátor Nintendo 3DS pro Android

Spustili první emulátor 3ds pro Android

3DS je bezpochyby nejtěžší konzolí Nintendo. Dokonce i nejnovější konzole, Nintendo Switch, začala být emulována na Android. Vzhledem k tomu, že Switch byl uveden na trh v roce 2017 a 3DS byl uveden na trh v roce 2011, je skutečně alarmující, že tuto přenosnou konzolu je ještě třeba snadno uhodnout.

Čas Emulátor 3DS s názvem Citra Je tu už dlouhou dobu, stále nedokáže emulovat v podmínkách konzoly. Ve skutečnosti potřebujete velmi výkonný počítač pro simulaci 3DS s Citrou, i když hry nejsou z hlediska grafiky příliš obtížné. Přesto byla pro Android vydána (neoficiální) verze Citra. nyní si můžete 3DS hry užít na svém mobilu.

První emulátor 3DS Citra nyní běží na Androidu

pokemon 3ds android

Vývojáři emulátoru Dolphin MMJ právě vydali verzi Citra pro Android. Před tímto vydáním Citra pro Android již měla i jiné neoficiální verzeale nepracovali úplně správně. Tato nová verze Citry již vykazuje velmi dobré výsledky, i když stále není zdaleka dokonalá.

v špičkové telefony Android může spouštět hry jako tento emulátor Pokémon X / Y a Osoba Q. I když nefungují tak dobře jako v 3DS, lze je hrát perfektně. Ukazují určité vizuální závady a určité zpoždění, ale je normální pocházet z neoficiálního emulátoru, který je stále ve vývoji.

Co potřebuji k použití emulátoru 3DS na svém zařízení Android?

Ačkoli Citra běží na řadě špičkových zařízení Android, potřebujete alespoň jeden ze svých smartphonů, abyste si mohli užívat hratelnou rychlost FPS. Procesor Snapdragon 855. Tento emulátor je tak náročný!

Kde si mohu stáhnout emulátor 3DS pro Android?

Citra APK pouze váží 5,26 MB a můžete si jej stáhnout zde GitHub kliknutím na odkaz níže:

Stáhnout | Citra, emulátor 3DS pro Android

Nezbytné Android 7.0 nebo vyšší instalovat.

Jaké 3DS hry může Citra provozovat na Androidu?

Emulace 3ds v systému Android Citra

Tým vývojářů XDA testoval emulátor, aby ho viděl které hry 3DS fungují a které ne V systému Android. Výsledky byly následující:

Fire Emblem: Awakening

Tato hra je jedním z nejlepších děl. Zatímco na některých místech obecně na chvíli zamrzne Lze hrát bez většího rušení. Přesvědčte se sami, zde je video Fire Emblem: Awakening emulované společností Citra na telefonu Asus ROG 2:

Crossing zvířat: New Leaf

Rychlost FPS v této hře je tak nízká, že neumožňuje hraní v podmínkách. Pracuje na 50% své maximální rychlosti a v určitých částech dochází ke zpožděním. Pokud vám však tyto problémy nevadí, můžete si jej zahrát, protože je plně funkční.

Zde je příklad Animal Crossing: New Leaf samplovaný na OPPO Reno Zoom 10x (blikání videa je problém s nahráváním):

Pokémon x

Sága o videohrách Pokémon je důvod, proč většina lidí kupuje konzole Nintendo. Naštěstí fanoušci této série již nebudou potřebovat 3DS k hraní Pokémona X. V systému Android Emulátor Citra provozuje tuto hru docela dobřeAčkoli bez hudby kvůli problému s formátem. Přesvědčte se sami sledováním videa níže:

Stejným způsobem, Pokémon Y Lze hrát hladce jako Luigi’s Mansion. Odkazy na tyto ukázky již budete vědět, jaké další hry jsou k dispozici k hraní. Pro teď Mario Kart 7, Super Mario 3D Land a Fallblox Některé ze skvělých her 3DS, které nelze v systému Android emulovat.

Nezapomeňte, že tento emulátor byl právě vydán pro Android a stále je co zlepšovat. Citra nyní může vydat oficiální verzi emulátoru 3DS pro Android a funguje lépe než tato neoficiální verze. V obou případech nám řekněte Na jaké hry 3DS se těšíte, že si zahráte na svém zařízení Android?

Zdroj | Vývojáři XDA