Nyní můžete hrát beta verzi hry Minecraft Earth

Minecraft pro Android

Po celý květen bylo známo, že Minecraft bude novou hrou v rozšířené realitě, a bude tak následovat kroky dalších úspěšných her v tomto žánru. A teď, konečně po 3 měsících Je možné se zaregistrovat do beta verze Minecraft Earth pro Android. A v tomto článku vám ukážeme, jak nainstalovat tuto hru na váš mobilní telefon.

Minecraft Earth pro Android je tady

Společnost Microsoft poprvé minulý měsíc otevřela beta verzi Minecraft Earth pro podporovaná zařízení iOS a nyní cílí na Android. Výrobce softwaru přijímá předplatné pro hraní hry pro Android Budete potřebovat telefon kompatibilní s AR s Androidem 7 nebo vyšším. Přirozeně, čím modernější a výkonnější je vaše zařízení, tím lépe bude tato hra s virtuální realitou fungovat.

Společnost, kterou založil Bill Gates, testuje základy těsně před spuštěním hry. Pokud tedy máte zájem hrát na Androidu, můžete se zaregistrovat na beta verzi Minecraft Earth. Ano, budete také potřebovat účet Microsoft nebo Xbox Live k dokončení registrace. Očekává se, že tato beta verze hry bude vydána od příštího týdne.

Co víme o Minecraftu Země?

Minecraft Earth je nová AR hra podobná Pokémon Go nebo Harry Potter Wizards Unite a Microsoft to strávil měsíce S vývojovým studiem Mojang. Zde můžete sbírat materiály a stavět obří struktury Minecraftu se svými přáteli. Cílem společnosti Microsoft v této hře „Pokrýt svět bloky Minecraftu“.

Měli byste vědět beta hra je v současné době poměrně omezená shromažďování zdrojů a budování struktur. Společnost Microsoft však plánuje přidat dobrodružné režimy, které můžete komunikovat s ostatními hráči v určených oblastech. Nyní však můžete pomocí stavebních desek vytvořit vlastní sestavu Minecraftu, abyste mohli něco sestavit se svými přáteli a rodinou.

Těšíme se na hraní Minecraft Earth, ale mezitím už nečekejte a nedojde vám, že se zaregistrujete.