Nyní můžete hrát PES 2020 na Androidu, stáhněte si jej zde!

Legenda legendárních fotbalových videohier vytvořených společností Pro Evolution Soccer (PES) Konami opět přišla na Android. Tentokrát je v edici 2020 pod názvem eFootball PES 2020stejně jako se to nyní volá na konzolách. Pokud již máte PES 2019 na svém Androidu, nemusíte si dělat starosti se stahováním této nové verze, aktualizujte hru z obchodu Google Play a začněte si užívat novinky PES 2020.

Ve skutečnosti je hra k dispozici od: 15. října přišel s mnoha problémy ke stažení, ale neumožňuje hrát. Naštěstí to Konami rychle napravila as několika aktualizacemi Nyní můžete hrát PES 2020 na svém Androidu. Dále vám řekneme všechny podrobnosti o tomto novém PES a kde si jej můžete stáhnout.

eFootball PES 2020: Vylepšený PES díky Andrésovi Iniestovi

Jedním z hlavních vylepšení, které v PES 2020 pro Android najdeme, je jeho mechanika. Zejména v pohybu hráčů, kteří nyní mohou použít dlaždicistejně jako Andrés Iniesta. A legenda španělského fotbalu spolupracovala na vývoji hry, když konzultant Konami přišel přidat nové pohyby bez ztráty realismu.

I díky této spolupráci existuje další nová funkce s názvem PES 2020. Inspirace. V zásadě toto plus je, že hvězdný hráč týmu (jako Cristiano Ronaldo v Juventusu nebo Messi v FC Barcelona) přestupuje k ostatním spoluhráčům a díky své přítomnosti je vylepšuje.

mládež Manchester pes 2020 Android

Aktualizované šablony, nové licence, nové legendy a další …

Jako vždy s každým novým vydáním PES, seznamy týmů v eFootball PES 2020, nejnovější pohyby na přestupovém trhu. Konami také provedl administrativní práci, díky níž se v této hře objevilo více hráčů, lig a více týmů se svými původními uniformami a štíty. Mezi nejvýznamnější patří Serie A TIM, FC Barcelona, ​​Manchester United, FC Bayern Mnichov a Juventus (nyní se objevuje pouze u PES).

Na druhou stranu byli přidáni také následující legendární hráči: Maradona, Batistuta a Kahn. Tito se již připojují k soupisce, která zahrnuje Beckhama, Zica a Tottiho. Pro zbytek jsou v eFootball PES 2020 některá drobná grafická vylepšení ve srovnání s jeho předchůdcem, ale není třeba nic zdůrazňovat.

pes 2020 gnabry android

Herní režimy dostupné v eFootball PES 2020 pro Android

Pokud jste již PES 2019 hráli na Androidu, v této sekci nenajdete žádné novinky. Ale pro nováčky jsou všechny režimy, které si můžete v eFootball PES 2020 užít, tyto:

  • Můžete hrát jakoukoli hru (oficiální nebo přátelskou) ovládat hráče nebo být manažerem.
  • Mít režim online Hrajte se svými přáteli nebo lidmi z celého světa.
  • Podobně v eFootball PES 2020 můžete: hrát lokálně s přítelem, který je s tebou.
  • Můžeš hrát ligy a turnaje Žádné internetové připojení.
  • Také a režim kampaněje místo, kde můžete podepsat hráče nebo manažery a získat trofeje, které chcete koupit.

Kde si mohu stáhnout PES 2020 pro Android zdarma?

Naštěstí je eFootball PES 2020 nyní k dispozici v obchodu Google Play a lze si jej zdarma stáhnout. Tato hra samozřejmě zahrnuje volitelné nákupy, ale můžete si ji užít, aniž byste cokoli platili. Tak, Stáhnout teď!

eFootball PES 2020

Hmotnost 1,5 GB a pokud již máte PES 2019 na svém Androidu, váhu aktualizace 1 GB. Nenechte si ujít!