Nyní můžete mít v Pokémon Go více Pokémonů a předmětů

Jste fanouškem Pokémonů? Dejte si pozor, protože Niantic V Pokémon Go byl zvýšen limit úložiště pro Pokémony. Co to znamená? Můžete chytit více Pokémonů a mít více předmětů, aniž byste je museli eliminovat.

Toto je opravdu důležitý krok. Jde ruku v ruce se spuštěním Pokémon Home. Z toho, co jsme viděli, chce Niantic dát fanouškům klasických her s Pokémony po vydání Pokémon Sword a Pokémon Shield lahůdku.

Jak se změnil limit úložiště pro Pokémony a předměty v Pokémon Go?

Jak se změnil limit úložiště pro Pokémony a objekty v Pokémon Go?

Oficiální účet Pokémon Go na Twitteru oznámil:

Instruktoři upozornění: Limit úložiště Pokémon byl zvýšen na 3000. Děkuji za tvoji trpělivost. Nyní si můžete koupit více místa pro přepravu až 2 500 položek“.

Toto zvýšení je velmi důležité, protože V nájezdech vždy chytíte hodně Pokémonů. To je ještě větší, pokud jste vysláni k plnění úkolů zvláštního vyšetřování.

Také, pokud jste konkurenceschopní hráči hledající Pokémony s vynikajícími IV, je tato nová změna pro vás ideální, protože můžete chytit nekonečné množství Pokémonů a poté zjistit, který z nich je nejlepší. není třeba vědět, jestli je batoh plný.

Proč je tato změna úložiště tak důležitá?

Jak jste si přečetli na začátku, Niantic chce dát dobré zprávy těm, kteří milují klasické hry s Pokémony. Proč ti to říkáme? Protože to víme Jsou trenéři, kteří je chtějí všechny chytit a Pokémon Home je nástroj, který to umožňuje.

Nové hry Pokémon Sword and Shield má pouze 400 Pokémonů Skrz Pokédex. Pokud tedy chcete koupit někoho, kdo se vám líbí, ale nemůžete ho ve hře najít, budete muset požádat o Pokémon Home a přepnout na požadovaného Pokémona.

Řekni nám Už jste chytili všechny Pokémony, kteří se objeví v Pokémon Go? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.