Nyní můžete Rosu dostat do Brawl Stars, je čas otevřít své krabice

Uplynuly téměř dva týdny, co Supercell oznámil novou stíhačku Rosu, stíhačku krátkého dosahu, už jsme vám řekli všechny podrobnosti. O několik dní později jsme viděli, jak Rosa už byla v Brawl Stars, a mohli jsme si to vyzkoušet, i když to stále nemáme a musíme si na to počkat týden. Stejný čas Ten týden skončil a vy můžete získat tohoto nového výtržníka otevření políček, která jste oddělili. Udělali jsme to taky.

Rosa je výtržník speciální kategorie, co tím myslíš? Je docela snadné to získat, protože je zelená mezi raritou různých bojovníků ve hře, jako je El Primo nebo Poco. To zvyšuje pravděpodobnost, že Rosa bude v Brawl Stars mnohem vyšší.Pokud nemáte štěstí, můžete si ho koupit za malou cenu.

Rosa může změnit způsob, jakým hraješ Brawl Stars

Drželi jsme krabice dlouho a až dosud jsme odolali pokušení to udělat, protože Carl odešel. Jelikož Rosa je speciální kategorie, bylo docela snadné ji získat, protože čtyři velké krabice (krabice, které získáte s 10 hvězdičkami) byly dost, aby se nás dotkly. Jelikož je bojovníkem v kategorii „nízkých“, nemusí se zdát, že by to mělo velký rozdíl ve způsobu, jakým víme o Brawl Stars, ale poslouchejte nás, Rosa může hru úplně změnit.

Pink Brawl Stars

Proč to říkáme? Protože Rosa je jediná výtržnice se super silou, která se chrání před poškozením nepřátel. Zatím jsme měli léčení, neviditelnost nebo super poškození, ale žádný ze štítů a když jej aktivujeme, způsobíme o 80% menší poškození, když nás zasáhnou po dobu 6 sekund. Je to jednoznačná dovednost, že postava krátkého dosahu pochází z luxusu.protože vám umožňuje přiblížit se k soupeřům bez obav z jejich rychlého dokončení.

Rosa je navíc první postavou Brawl Stars, která změnila velikost, když aktivuje svoji super schopnost. Další podrobnosti, které byste o něm měli vědět Každému z jeho úderů bylo uděleno 5 000 bodů zdraví nebo poškození 480 bodů Na úrovni výkonu 1 (dává 3 za útok). Schopnost Star uděluje 300 bodů zdraví za sekundu, pokud je ukryta v křoví. Dotklo se vás to už?