Nyní se můžete zaregistrovat a vyzkoušet Asphalt 9: Legends před kýmkoli jiným.

Hraní na mobilních platformách v posledních letech ohromně vzrostlo vydáním her hodných konzolí. Tolik, že jsme na tuto platformu předtím migrovali několik her, poslední bude nebo bude Fortnite v závislosti na tom, zda pocházíte z iOS nebo Android. A to natolik, že mnoho značek, jako je Razer Phone nebo Xiaomi Black Shark, uvedlo na trh své herní mobilní telefony.. Jednou z nejpopulárnějších her dneška je hra Asphalt 8, která je s námi téměř 5 let, a proto její obnova Asphalt 9: Legends určitě vyjde. .

Některé podrobnosti o Asphalt 9: Legends jsme již viděli dříve a pravdou je, že slibuje hodně, pravděpodobně to bude jedna z nejlepších her, které v obchodě Play z hlediska grafiky a realismu najdeme. Dnes jsme viděli, že pro tuto hru se již můžeme předem zaregistrovat.Bude soutěžit tváří v tvář Fortnite, který dorazí mezi tímto měsícem a srpnem, a je tedy na cestě a očekává se, že dorazí tento měsíc.


Samsung Galaxy Note 9 může přijít s modelem, který nikdy nezkusíte


Asphalt 9 slibuje revoluci v mobilní grafice

Asfalt 8 je velmi poutavý. Od jejího vydání je grafika hry návyková díky adrenalinové rychlosti a agresivitě, kterou cítíme v závodech. Z toho, co jsme viděli v přívěsu Asphalt 9: Legends, tato nová epizoda jedné z nejslavnějších legend jízdy v systému Android slibuje, že bude jedním z nejkrásnějších a nejbláznivějších. Gameloft chtěl závodit nepřetržitě, s nehodami, ke kterým dochází při vysoké rychlosti s malými nerovnostmi, zrychlením a grafikou.

Jak můžete vidět v přívěsu, vylepšili téměř všechno ve hře, ale neočekáváme žádné zásadní změny v ovládání nebo hraní. Tato nová verze bude mít HDR grafiku pro terminály kompatibilní s touto technologií na obrazovce. I když je video velmi velkolepé, budeme muset vzít v úvahu grafickou sílu terminálu, na kterém hru přenášíme, protože si nemůžeme užít tuto grafickou kvalitu a plynulost na všech zařízeních, ale jsme si jisti, že se jedná o tak populární hru, která bude optimalizována na maximum.

Pokud vás tato hra zaujala a chcete ji hrát jako první, Necháme vám odkaz na Obchod Play, kde se můžete předem zaregistrovat takže budete upozorněni, jakmile bude vydána. I přesto jsme si jisti, že se stane jednou z nejpopulárnějších her na Android scéně od jejího spuštění a jednou z nejhranějších her letos v létě.


Nový obrázek Xiaomi Mi MIX 3 ukazuje jeho design bezrámový


Asphalt 9: Legends - Nová závodní hra 2020 Asphalt 9: Legends - Nová závodní hra 2020