Nyní si můžeme stáhnout Dragon Ball Legends z obchodu Play

Epické Dračí koule Je to jeden z našich oblíbených. Ačkoli první publikace manga v časopise pocházejí z roku 1984, je stále jednou z nejobdivovanějších k dnešnímu dni: miliony stažení jejích her pro mobilní platformy to podporují. Nyní přichází nová hra od Bandai, která má obnovit legendární sérii pro smartphony. Jak by to mohlo být jinak, my Legendy dračí kouleje nová verze oficiálně přicházející na Android.

Tato nová hra nabízí řadu herních režimů – stojí za to navíc – a vylepšenou grafiku ve srovnání s předchozím dílem, Dragon Ball Dokkan Battle. Pokud chcete znát všechny podrobnosti, zveme vás k dalšímu čtení.


Které PC hry se dostaly na mobilní zařízení po Fortnite a PUBG?


Dragon Ball Legends: Toto je nový nový Dragon Ball pro Android

Jedna z nejočekávanějších her fanoušků Saga je již mezi námi: Dragon Ball Legends. Ačkoli to bylo vydáno pro Android po dobu několika týdnů, to nebylo až do teď, kdy byl oficiálně vyroben v obchodě s aplikacemi Google.

LEGENDA DRAČÍHO KOULE LEGENDA DRAČÍHO KOULE

Nová splátka Dračí koule přináší několik zajímavých zpráv. Kromě zcela obnovené grafické sekce Legendy Přináší tři různé režimy hraní podle našich preferencí: mise, další režim historie a víc, než víte Pvp. Přepracovány byly také možnosti pro více hráčů. Nyní můžeme vytvářet týmy s ostatními hráči postupovat ve hře a odemykat předměty. Podíváme-li se na herní sekci, zobrazí se podobně. Válka v Dokkanu. Konkrétně budeme muset použít karty patřící k naší postavě, které postupně utratí energetické jednotky. Jakmile dojdou, budeme muset doplnit KI této postavy. Samozřejmě je to také mikroplatby že budeme schopni získat různé prvky, které nám pomohou ve hře postupovat.

Jak jsme zmínili na začátku článku, nyní si můžeme titul stáhnout do libovolného smartphonu Android se stejnou nebo vyšší verzí. Android Marshmallow 6.0. Pokud ve vaší zemi není k dispozici, můžete si přečíst průvodce, jak změnit zemi v Obchodě Play.


Epic Games to potvrzují: datum vydání Fortnite pro Android již známe