Nyní si můžete stáhnout Call of Duty: Mobile do svého mobilního telefonu Android

Žánr Battle Royale úspěšně vstoupil do nejstahovanějších mobilních her. A nyní se na seznam přidává další skvělý titul. A tohle Call of Duty: Mobile je nyní k dispozici pro Android. Nenechte si ujít tento příspěvek a dozvíte se mnohem více o příchodu této dlouho očekávané hry.

Call of Duty: Mobile je nyní k dispozici

Call of Duty: Mobile konečně dorazil. Po oznámení v březnu Tato hra je nyní k dispozici pro telefony a tablety Android. Tento titul, který vyvinula společnost Activision ve spolupráci s Tencentem, lze stáhnout v nejlepším mobilním stylu PUBG s příslibem bezplatných aktualizací obsahu v příštích měsících.

Call of Duty: Mobile připojuje se k mobilní bitvě královské šílenstvíPřináší však celou řadu známých postav, bojové mechaniky a nastavení her, které fanoušci viděli a užívali si na PC a konzolových verzích této série.

Activision slibuje vzrušující herní zážitek s charakteristickým Touch of Duty touch v jeho mobilní verzi. Hráči však budou potřebovat dostatečně výkonný telefon, aby si hru mohli užít s dobrou grafikou a dobrou rychlostí. Minimální systémové požadavky pro zařízení Android zahrnují: Minimálně 2 GB RAM a Android 5.1.

Co dalšího víme o Call of Duty: Mobile?

Call of Duty Mobile pro Android

Tato hra si vypůjčí některé prvky, jako jsou postavy a zbraně, ze základních her Call of Duty jako Black Ops nebo Modern Warfare. Alex Mason, Thomas Merrick a Simon Riley jsou mezi postavami, které najdete při hraní. Také vám to nabízí 5 různých herních režimů, přizpůsobitelné ovládání, hlasový a textový chat. Zpočátku budete mít přístup k některým známým mapám, jako jsou Nuketown, Crash nebo Crossfire, ale během příštích několika měsíců bude slíben další obsah.

A podle očekávání některé z Call of Duty: Mobile Špičková grafika a skvělé zvukové efekty. Uživatelské rozhraní je velmi přátelské, takže nebudete mít velké problémy zvyknout si na tuto hru.

Už nečekejte a stáhněte si Call of Duty: Mobile zdarma z obchodu Google Play.

Call of Duty®: Mobile