Nyní si můžete zahrát Call of Duty pro Android: ukážeme vám, jak na to

Bylo oznámeno, že Activision spolupracuje s Tencentem na vývoji nové hry před nějakou dobou. Call of Duty pro Android. Tato hra je již realitou a je vydána jako beta pro Austrálii. I když společnost zavedla sadu bran firewall pro zbytek světa, lze ji poměrně snadno stáhnout a otestovat na jakémkoli Androidu s dostatečným grafickým výkonem. Slouží jménem hry Call of Duty: Legends of War a nepokoušejte se jej vyhledávat na Google Play. Nenajdete protože je třeba jej stáhnout ručně a udělejte několik akcí, abyste mohli hrát.

Není to nic příliš komplikovaného a téměř všichni uživatelé to budou moci snadno udělat. Za pouhých 5 minut si můžete zahrát Call of Duty pro nový Android. Activision chce využít výhod střílecích her, jako je Fortnite Mobile nebo PUBG Mobile. Uvidíme, zda bude úspěšný s touto novou snímací částí pro mobilní telefony.


Nejlepší mobilní telefony za méně než 200 eur na Vánoce


Tady je nový Call of Duty: Legends of War

Hra byla vytvořena od základu pro mobilní zařízení. Nezabýváme se adaptací hry pro konzoly nebo PC. K dispozici jsou přepracované mapy, nové zbraně, grafika a mobilita. V současné době nemůžeme potvrdit, zda se jedná o složitou hru, ale v takových splátkách se obecně doporučuje hrát s gamepadem.

Tato hra má dobrou grafiku a celou atmosféru hry Volání povinnosti. Můžeme vybírat zbraně, vybavovat různé třídy, hrát několik různých režimů a dělat to na mapách, které již známe. Toto je Legends of War, různé Call of Duty, Splňuje to nejlepší z každé splátky. Nejedná se o Black Ops nebo MW, ale o hru Activision unsheathed. Je to opak Fortnite nebo PUBG, dvou her, které jsou na všech platformách stejné.

Jak stáhnout Call of Duty: Legends of War

Jak jsme vám řekli, hra je v současné době k dispozici pouze v Austrálii. I když to můžete udělat ručně, nebudete si jej moci stáhnout z Google Play. Proces není příliš složitý a můžete hrát před nebo po v závislosti na vašem připojení.

  1. Stáhněte si Call of Duty APK pro Android
  2. Nainstalujte a otevřete hru
  3. Jakmile byl spuštěn a zastaven na první obrazovce, měli byste jej vypnout.
  4. Ukončete hru úplně z posledních aplikací
  5. Stáhněte si další soubor obsahu ‘OBB’ (Váží 1,06 GB)
  6. Uložte soubor do složky a extrahujte /Android/obb/com.activision.callofduty.shooter
  7. Spustit hru

Pomocí těchto kroků můžete: Zahrajte si Call of Duty: Legends of War na jakémkoli mobilním zařízení Android. Při ukládání dalšího souboru s obsahem byste měli být velmi opatrní, protože jej musíte uložit a extrahovat v cestě, kterou jsme určili. To lze provést velmi snadno, například pomocí ES Flie Explorer.

To budete muset udělat pouze jednou, abyste mohli hrát. Není třeba aktivovat aplikace VPN Takhle ne.

Pokud nechcete všechny tyto akce provádět, můžete počkat až do. Activision se rozhodne hru publikovat globálně. Nevíme, kdy k tomu dojde, protože to může trvat několik týdnů nebo měsíců.


Klávesnice Google spustila více než 50 nových motivů s přechodovými barvami


Zdroj | XDA