Objevte 10 nejlepších strategických her v reálném čase…

strategické hry v reálném čase

Není žádným tajemstvím, že strategické hry jsou tak populární uvnitř i vně mobilního vesmíru. Proč? Baví vás, protože vás nutí přemýšlet, a představují dobrý způsob, jak udržet váš mozek aktivní. Při této příležitosti vás tedy představíme 10 nejlepších strategických her v reálném čase pro Android.

10 skvělých strategických her v reálném čase

Pokud si chcete užít dobrou strategickou hru v reálném čase ze svého Androidu, podívejte se na níže uvedený seznam. Stáhněte si svůj oblíbený a začněte hrát co nejdříve!

War Alert: Red Lords

War Alert: Red Lords, Kombinuje historická témata, futuristické jednotky a kreslenou grafiku. Zde si budete muset vybrat hrdinu se speciálními výhodami pro každou ze svých bitev. Ve hře je také technologický strom, kde můžete zkoumat věci, díky nimž budete silnější.

Cíl je jednoduchý: porazit nepřátele na bojišti. Ujistěte se, že jste vybrali dobré složení aliance a čelili jinému hráči v jedné z pěti dostupných arén. Čím více vítězství vyhrajete, tím silnější bude vaše armáda.

Expanse RTS

Expanse RTS one Hra s grafikou a hratelností podobná legendárnímu Starcraftu. Nemá však stejnou hloubku a rozmanitost.

V tomto titulu RTS si můžete vybrat ze tří různých kapel, ale všechny jsou lidské. I když to není tak úplné jako Starcraft, Pokud hledáte tradiční strategickou hru, budete ji milovat.

RedSun RTS: Strategy PvP

V RedSunt RTS je předpoklad velmi jednoduchý: Postavte si základnu, postavte co nejvíce jednotek a rozdrťte svého nepřítele. Samozřejmě budete muset rozumně vybírat jednotky, které vám pomohou čelit síle vašeho nepřítele. Pokud neplánujete dobrou strategii, můžete se ocitnout ve špatném překvapení.

Pokud hledáte strategickou hru v reálném čase, která není příliš složitá nebo okázalá, RedSun vás na chvíli pobaví.

RedSun RTS: PvP strategie

Command & Conquer: Rivals

Command & Conquer je jednou z nejpopulárnějších strategických sérií v reálném čase na světě a Rivals je jeho mobilní mistrovské dílo.. Na rozdíl od jiných platforem tato mobilní verze odstraňuje řadu položek, jako je zkoumání mapy a rozšiřování základen, aby se soustředily pouze na bitvy.

V této hře Dostali vás do malé arény, kde můžete bojovat s jiným hráčem o kontrolu nad třemi klíčovými body.. Pokud vaše jednotky ovládnou alespoň dvě z nich, základna vašeho soupeře bude zničena a vy vyhrajete hru. Využijte své jednotky na maximum a vyberte správný tým ve správný čas, abyste dosáhli vítězství.

Command & Conquer: Rivals ™ PvP

Mushroom Wars 2

Na rozdíl od všech her na tomto seznamu Mushroom Wars 2 nezahrnuje tanky ani těžké stroje. Tady musíte vést legie houbových válečníků, abyste zachytili mapu a dosáhli vítězství. Pamatujte, že se to mnohem snáze řekne, než udělá.

V tomto titulu strategie v reálném čase musíte věnovat pozornost každé hře, kterou váš soupeř dělá. Ve hře Mushroom Wars 2 jedinečný design a dostatečně návyková hratelnost, díky níž budete na chvíli závislí.

Mushroom Wars 2: RTS Strategy War Game

Rebel Inc.

Co dělat ve společnosti Rebel Inc. stabilizovat oblast zpustošenou povstalci a dosáhnout trvalého míru. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je rozumné využívání zdrojů k boji proti hrozbám. Abychom zabránili chaosu země investováním do infrastruktury, bojovali s povstaleckými silami v horách, Tato hra vyzve vaše dovednosti různými způsoby!Eye, Rebel Inc. není to hra, která vás díky své grafice nechá bez slov. Má však zajímavý příběh, který vás bude bavit od prvního okamžiku hraní.

Galaxy reagují

Galaxy Reavers je strategická hra v reálném čase, kterou můžete dělat. Postavte flotilu osmi různých tříd lodí, z nichž každá má své vlastní silné a slabé stránky. Jak budete hrát, získáte prostředky, které vám umožní vylepšit každou loď o vybavení, které nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu. Poté budete mít vše, co potřebujete k dobytí všech hvězdných systémů. Za zmínku stojí také to, že Galaxy Reavers má neuvěřitelné vizuální efekty.

Válka králů

War of Kings je hra kombinující prvky Age of Empires, Warcraft a Warhammer na obrazovce vašeho mobilního telefonu. Má různé civilizace, draky, orky a mnoho dalších předmětů, které se vám budou líbit. Hodně, pokud jste fanouškem strategických her.

Velte stovkám jednotek a postupujte směrem k nepřátelské základně. Buď opatrný! K vám může také přijít vlna krvežíznivých válečníků. War of Kings je bezpochyby jednou z nejlepších strategických her v reálném čase na tomto seznamu.

Válka králů

Boom pláž

Máte na mapě ostrov Boom Beach s mnoha dalšími hráči, Vaším úkolem bude přežít jejich útoky při stavbě budov a výcviku vašich jednotek. Když si myslíte, že je čas zaútočit, můžete poslat svou armádu na nepřátelskou pláž a jít do boje.

Zní to dost jednoduše, ale díky upgradům a armádě, které můžete použít, je hra mnohem úplnější, než vypadá. Také na ostrově je spousta odemykání, které vám pomohou získat sílu.

Umění války 3

Art of War 3 možná Nejstylovější a nejlépe navržená strategická hra pro chytré telefony v reálném čase. Mluvíme o titulu s velmi pěknou grafikou a jemnými efekty. Zde získáte širokou škálu budov a jednotek, které můžete ovládat jako v jakékoli strategické hře určené pro PC.

Je třeba také zdůraznit, že: Rozhraní je intuitivní a snadno použitelné, protože zde nejsou žádné malé ikony, které se obtížně tisknou v plné bitvě.

Co o tobě, Která ze všech her se vám nejvíc líbila?