Objevte, co nám nová sezóna Mario Kart přináší …

Mario Kart Tour nás přivedlo do New Yorku a poté do Tokia v jeho předchozích sezónách. Nyní, Ve své třetí aktualizaci nám přináší nejnovější sezónu pro Halloween.s novými tipy, postavami a odměnami. Sezóna potrvá dva týdny, od 23. října do 6. listopadu.

Halloweenská sezóna přináší na Mario Kart Tour nové ovladače

Tato sezóna přichází s 5 novými řidiči.

  • Luigije jednou z nejoblíbenějších postav, která konečně debutovala na Mario Kart Tour, dětská verze.
  • Waluigi.
  • Dvě verze King Boo: jeden je normální a druhý je inspirován Luigi Mansion.
  • Vzbudit, s jakou novinkou přichází.

Mario Kart Tour King Boo

Budeme mít jako vynikající pilot Estela v kostýmu čarodějnice, jehož vlastnost turbo kroužek. Když je turbo kroužek spuštěn, je rozdělen na tři kroužky, které zvýší vaši rychlost při průchodu.

Velmi důležitou věcí, kterou je třeba zmínit, je verze Estela a King Boo od Luigi’s Mansion. bude k dispozici pouze do konce sezóny, pak nemůžete dostat tyto piloty potrubím.

Mario Kart Tour Postavy

V této sezóně bylo také uvedeno na trh nové vybrané vozidlo. TrucoturboDýňový vozík s netopýřími křídly, který prodlužuje zrychlení turbo panelů a zvyšuje vaše akční body při používání.

A měli bychom dokonce mluvit o mimořádných křídlech, Zlověstná křídlaZvyšuje šance na získání super rohů v boxech s položkami po debutu v Mario Kart 7 pro 3DS.

Na Halloween máme také nové okruhy

Nejnovější části přidané do hry zahrnují:

  • Luigi’s Mansion.
  • Waluigi’s Foosball (Obě skladby od Mario Kart DS).
  • JE Bowserův hrad Mario Kart Super Circuit.

Mod také přichází zkušební dobaTato nová aktualizace přináší mnoho očekávaných funkcí mnoha hráčů. S časovkovými soutěžemi budete moci ukázat, zda jste nejrychlejší v Mario Kart, jejich překonáním získáte hvězdy.

Pokud se chcete naučit způsoby, jak získat zdarma rubíny, můžete to udělat pomocí tohoto tutoriálu. Co o tobě, Už jste vyzkoušeli vše nové, co nám tato strašidelná sezóna Mario Kart Tour přináší?