Objevte nejtěžší hry pro Android

Pravdou je, že hry pro Android nelétají ze země. Google Play je plný arkád a simulátorů. I když jsme viděli přicházet některá dobrodružství, která nás spojují jako Last Day On Earth, ale jen pár dní. To neznamená, že hry aktuálně dostupné na Google Play jsou dobré. Ve skutečnosti některé z nich můžeme najít ve sbírce, kterou vám dnes přinášíme. nejtěžší hry pro Android.


Nejběžnější chyby v Moto G4 a jak je opravit


Seznam her tohoto žánru je poměrně dlouhý. Tato platforma přinesla prospěch společnostem, které vytvářejí a vyvíjejí tyto typy her a přinášejí nám zajímavější dodávky. Od her až po flappy bird, hry, kde najdete bláznivé věci, které neví, odkud pocházejí. Pojďme tam.

111% BBTAN

bbtan android

Důležité v této arkádové hře není začít, ale jít co nejdále. Podle typické hry musíte jít rozbijte prvky koulíBBTAN nás vyzkouší, protože musíme eliminovat čtverce, každé s jiným počtem úderů. Bude klíč Naskládejte dostatek míčků, abyste eliminovali maximální počet snímků. Náš rekord je 175, komentujte, pokud ho překonáte.

111% BBTAN 111% BBTAN

Super šestihran

super hexagon android hra

Zadruhé, máme jednu z nejbláznivějších her pro Android. Je obklopen šestiúhelníkem a jeho různé strany se k nám začnou přibližovat a budeme před nimi muset utéct. S pomocí hudby budeme muset odolávat infarktu tak dlouho, jak je to možné, aniž bychom se s čímkoli střetli.

Aplikace, kterou jsme pro vás nechali, je původní, ale na Google Play najdeme mnoho aplikací, které jsou úplně stejné.

Super šestihran Super šestihran

Neuvěřitelný zloděj

Po jeho prchavém průchodu Flappy ptákGoogle Play byl nekonečně plný podobných aplikací. A jiné téma a dokonce i jiná metoda skoku to nás otestuje ještě víc než Flappy Bird. Jelikož je tato hra ještě těžší než Flappy Bird, nedostali jsme se ani na dvě, jsme si jisti, že nás porazíte.

Neuvěřitelný zloděj Neuvěřitelný zloděj

Zkus to znovu

Zkus to znovu

Od tvůrců Angry Birds přichází hra, která nám připomíná legendární iCopter, ale s působivou hratelností. V této hře budeme muset Ovládejte letadlo ve světě vytvořeném 16 bitů. Musíme jen stlačit, aby se letadlo pohlo, ale s přihlédnutím k síle, kterou máme. Je nám líto, tato hra je stále Není k dispozici ve Španělsku ale můžeme to dostat na Uptodown.

Aplikace nebyla v obchodě nalezena. ?

Barevný klíč

barevná hra

Nakonec vám přinášíme tuto šílenou hru, ve které musíme vynutit míč z různých postav, na které narazíme. Potíž je musí mít stejnou barvu jako místo, kde byl míč podán. Musíme zrychlit nebo počkat, v závislosti na barvě, kterou tak najdeme, a s dokonalým zdokonalením.

Barevný klíč Barevný klíč


Toto jsou nejlepší hry a aplikace podle Google Play.