Objevte nové vánoční nabídky ve hrách pro Android

Objevte nové vánoční nabídky ve hrách pro Android

Vánoce Dosáhlo všech domovů a různých obchodů a velkých komerčních oblastí a naplnilo jejich okna produkty, které nepotřebujeme. Obdobně se obchody s elektronikou také účastní většiny křesťanských svátků s nabídkami a propagacemi svých služeb a / nebo produktů. Příkladem toho je, Googleřada z nás dnes Vánoční nabídky v hrách pro Android s slevy dosahující 80% původní hodnoty.


Časopis Pro Android – 9. vydání (prosinec 2017)


Mezi všemi dostupnými hrami najdeme tituly jako: Vládne, The Amazing Spider-Man 2 nebo Final Fantasy Tactics: WotL. Níže uvádíme úplný seznam her.

Androidové nabídky na Vánoce na Play Store

Dobrý způsob, jak během této doby trávit volné hodiny Vánoce Užijte si dobrou hru, kterou se vyplatí zálohovat na našem smartphonu nebo tabletu. Bohužel většina úrokových cenných papírů má obvykle vysokou cenu. Ale díky novému Vánoční příležitosti ve hrách Můžeme získat několik mimořádně zajímavých titulů pro Android za opravdu atraktivní cenu.

Vánoční nabídky na Google Play Games

Takže můžeme najít hry jako Pokoj tři pouze 0,99 EURpůvodní cena je 4’49 eur. Další z představených titulů je známý Cesta starého mužemůžeme to najít 0,59 EURasi o 5 eur méně než původní cena. Dále vám necháme kompletní seznam nabídek.

Ceny se očekávají vrátit se do původního stavu Doporučujeme vám, abyste si během následujících dní zakoupili jednu z následujících položek. hry uvedené dny Vánoce.


Jak můžete zálohovat své hry, aniž byste byli uživatelem root?