Objevte skrytou fotbalovou hru Facebook Messenger skryje

Objevte skrytou fotbalovou hru Facebook Messenger skryje

iPhone fotbal

Se začátkem francouzského Eurocupu fotbalové nadšení A to natolik, že některé aplikace skrývají některá překvapení. V dnešní době milion očí v Galské zemiAť už se jedná o sport nebo o nepříjemnější témata, ale letos v létě bude ve středu pozornosti fotbal. Nedávno jsme zjistili, že Facebook Messenger skrýval velmi zábavnou basketbalovou hru, a nyní jsme právě odhalili fotbalový zápas, na kterém se dobře pobavíme.

Facebook zná přitažlivost fotbalu Aktuálně pro nás ve své chatovací aplikaci na sociální síti připravil lahodné překvapení v podobě mini hry. Stejně jako trénink basketbalu objevili jsme to před několika týdny.

Tajný fotbalový zápas

Jak mohu hrát?

Tak jednoduché jako Během chatu někomu posílejte emoji fotbalového míče. Jakmile to uděláte, musíme klepnout na odeslanou ikonu a automaticky se spustí mini hra s velkým fotbalovým míčem ve spodní části obrazovky a číslem ukazujícím celkový počet dotyků nahoře.

O hře udržujte míč ve vzduchu poklepáním. Čím více dáme, tím vyšší bude náš rekord a tím více se můžeme předvést před svými přáteli. Pamatujete si typické y? klasická „hodinová“ hra Protože víme, který z našich přátel může více kopat míč do vzduchu, pokud spadne? Ano, to je stejné.

Z hlavních platforem nebo sociálních sítí udělejte něco, abyste odlišili od ostatních a ukažte, že na Facebooku můžete nejen sdílet fotografie a chatovat, ale také se na pár minut bavit hraním. sání s přáteli pomocí jednoduché, ale zábavné hry.

předchozí článekJak odstranit nativní aplikace v systému iOS 10Další článekUspořádejte si letní dovolenou s těmito aplikacemi pro iOS

Vášniví pro všechny druhy nástrojů, rádi sportují obecně a zejména bilingvní vzdělávání. Závislí na Difoosion a rodinné filozofii. Mám pane a nevím, jak přestat!