Objevte všechny triky pro Mario Kart Tour zde,…

5 skrytých triků Mario Kart Tour

Mario Kart Tour právě dorazilo na naše telefony před několika dny a hraje ho každý, Kdo nehrál hry na Wii? Stejně jako všechny hry má někdy skryté věci. Ani nerozumíte, že tam jsou. Zde vám řekneme všechny skryté triky hry Mario Kart Tour z první ruky.

Toto jsou nejlepší triky pro Mario Kart Tour

Některé už možná znáte, koneckonců to může nebo nemusí být docela jednoduchá hra. Jsou věci, které jste zpočátku nevěděli a které vám pomohou být nejlepší.

Začněte s Turbo u čísla 2

Ano, je to zřejmé, ale viděli jsme ty, kteří to předtím neviděli. Žádná záhada, jen Dotyková obrazovka číslo 2 a uvolnit, když závod začne. Tímto způsobem budete moci vyskočit a předjet ty, kteří zůstali; S tímto detailem nikdy nezaškodilo vyhrát některé pozice.

Ano, můžete ovládat auto otočením mobilního telefonu

Více než jedna osoba se nás zeptala, jestli by mohla pohybujte mobilním telefonem a otáčejte protože vám nedává možnost to udělat při konfiguraci hry. Dobrá věc je, že pokud přejdete do nastavení, můžete je aktivovat stisknutím tlačítka, je to tak snadné. Je to trochu divné, protože budete muset stisknout obrazovku pro tažení, ale hej, tato možnost existuje.

Zlatá horečka, nejlepší způsob, jak vydělat peníze

Pokud chcete rychle získat coiny, nejjednodušší je použít „zlatou horečku“. Je to režim, ve kterém budete mít obvod. Více než 300 mincí čekám, až je získáš.

mince spěch mario karta kulatá zlatá horečka

Jedinou špatnou věcí je, že to potřebujete rubín raději je uložte na hraní. Pokud zaplatíte více, můžete mít až 10krát coiny. Přehrajte kliknutím na ikonu mod v horní části domovské obrazovky.

Dva způsoby, jak se vyhnout modré kůře

Tváří v tvář jste byli na první pozici a těsně předtím, než jste dorazili do cíle, vás zasáhla modrá skořápka. Pokud jste náchylní k tomu, že se vám to stane, existují dva způsoby, jak se tomu vyhnout. Za prvé, Super Horn (červené pole se žlutou ikonou). Uložte si to až do konce a když uvidíte, že ji ikona modré skořápky používá, nic se vám nestane.

Druhá cesta bude trvat celý život: vstoupit druhá pozice a tady se nic nestalo. Zasáhne ten před vámi, nahradí ho a dosáhne cíle, Není to dost snadné?

Dostaňte se za jednoho před ním a projděte ho

Prohlídka Mario Kart

Pokud začnete auto jedoucí před vámi Budete mít „Mini Turbo“, kterým se můžete dostat mnohem jednodušší, než jste to udělali obvyklým způsobem. Není nic víc, ale to je velmi důležité, pokud chcete ve všech závodech skončit první.

Co si myslíte o těchto tipech? Pomohli vám? Zanechte nám svůj názor v sekci komentáře. Než vyrazíte, doporučujeme si prohlédnout Golden Kart Tour Golden Pass a jeho fungování.