Objevte Waterdate3, zábavnou vzdělávací hru pro děti

Objevte Waterdate3, zábavnou vzdělávací hru pro děti

Dnes navrhujeme skvělou, zábavnou a velmi zábavnou aplikaci. Její jméno Waterdate3 a o tom Vzdělávací hra pro děti ve věku 5-11 let propaguje hodnoty jako udržitelnost a životní prostředí.

Waterdate3 nabízí velmi kreativní hru Malí v domě se při zábavě naučí všechno možné. Zkoušeli jsme to a milovali jsme to!

waterdate3 vzdělávací hra (2)

Toto je Waterdate3

Ve Waterdate3 mohou děti zachránit planetu hraním se superhrdinou AquaBird Na 5 kontinentech a jižním pólu. V každé úrovni budeme muset zachránit 6 různých přátel.

waterdate3 vzdělávací hra (3)

Hudba doprovázející hru je velmi veselý a dynamickýTo pomůže těm nejmenším bavit se bez přerušení. Dále, Téma a mechanika Waterdate3 jsou celkem jednoduchénaučit se hrát je tedy nebude nic stát.

waterdate3-vzdělávací-hra 5

Při spuštění nové úrovně se zobrazí video s animacemi a textem vysvětlujícím, co děti musí udělat, aby zachránily planetu a její okolí z obrazovky iPhonu nebo iPadu.

waterdate3 vzdělávací hra (1)

Na úrovních budou děti muset používat AquaBird dotykem na obrazovku a vyzkoušením. sbírejte všechny objekty viditelné v různých výškách (například odpadky v moři nebo v horách v lese). Pokud si ale zapomenou vzít jednu z věcí, přijdou o život!

waterdate3 vzdělávací hra (4)

Na konci každé obrazovky se Waterdate3 zeptá na naši planetu, udržitelnost a životní prostředí, a pokud na ni děti odpoví správně získá další život. Toto je pravděpodobně jedna z nejkreativnějších a nejsilnějších stránek aplikace. Je to skvělý nápad, jak se je neustále učit!

Stáhněte si Waterdate3

Waterdate3 je zdarma, vyžaduje iOS 4.3 a je kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini. Stále jste to nezkoušeli? Je to zábava! Můžete jej získat přímo zde:

Stručně řečeno, Waterdate3 nám dává Ideální způsob, jak vštípit hodnoty našim dětem Od raného věku se starat o životní prostředí a svět kolem sebe a také trávit hodiny a zábavu. Ideální aplikace, kterou můžete trochu utratit velikonoční prázdniny komfortní. ?

Co si myslíte o Waterdate3 pro iPhone a iPad? Líbí se ti to vzdělávací hra Pro děti patřící do App Store? Čekáme na vás v komentářích!