Obnova prošlých souborů z Wetransferu

Nahrajte soubory do cloudu V dnešní době je to docela běžné a je to nejbezpečnější metoda, kterou dnes máme, abychom se vyhnuli ztrátě souborů. Když nahrajeme soubor do cloudu, na rozdíl od toho, že ho máme na pevném disku, šance na jeho ztrátu se sníží, protože pevné disky mají omezenou životnost a nakonec přestanou fungovat.

Jedním z nejlepších návrhů, které vám mohu dát, je mít bezplatný účet v různých službách s kopiemi vašich souborů pro případ, že je chcete nahrát do cloudu.

Dnes budeme hovořit o Wetransfer, velmi výkonné službě, která nabízí až 2 GB volného místa, takže si můžete nainstalovat, co chcete. Uvidíme Jak obnovit prošlé soubory z Wetransfer jednoduše.

Obnovte prošlé soubory z Wetransfer

Několik uživatelů po chvíli nemůže najít staré soubory, které nahráli. Důvodem je, že soubory jsou z účtu odstraněny, protože jste nějakou dobu službu nepoužívali. To, co uvidíme v tomto článku, je, jak co nejvíce obnovit takové soubory, jejichž platnost vypršela.

Když jsme na chvíli nedosáhli služby. Wetransfer se rozhodne účet smazat, aby vytvořil prostor pro nové účty.. Je běžné, že mnoho společností to dělá, protože doména není zdarma a je lepší pro lidi, kteří tuto službu využívají.

Před odstraněním těchto souborů je však vytvořena záložní kopie a odeslána e-mailem. Teoreticky byste tedy měli mít všechny své soubory v záloze, kterou vám lidé na Wetransfer měli poslat na váš e-mail.

Soubory Wetransfer, jejichž platnost vypršela

Existuje mnoho lidí, kteří si stěžují, že nic nedostali, žádné e-maily od této společnosti s jejich soubory. Navrhujeme použít vyhledávač ve vašem e-mailu k „Wetransfer“Najít dotyčný e-mail.” Pamatujte, že ve většině případů dotyčný e-mail končí v zásobníku spamu nebo SPAMu, takže se budete muset podívat také sem.

Jako poslední možnost můžete mluvit s podporou společnosti a vysvětlit jim svou situaci, abyste zjistili, zda vám mohou pomoci.

Stejně tak, jak jsem řekl na začátku, je nejlepší nahrát soubory jako záložní kopie několika společnostem, nejen jedné společnosti v cloudu. Můžeš použít Wetransfer, Disk Google, One Box a MEGA mimo jiné v bezpečí a nikdy bez kamene, zvláště pokud jde o důležité pilníky.