Obrázek Google Pixel 4. To jsou vlastnosti a cena

Nakonec očekáváno Google Pixel 4 Y Pixel 4 XL Oficiálně k obnovení řady špičkových smartphonů Google To se stává skutečností po nesčetných únikech a pověstech. A přesto nám dali nová překvapení. Tentokrát se setkáme Pixel 4 a co nám nabízí…

Funkce Google Pixel 4

Tyto Funkce Google Pixel 4:

Obrazovka a rozložení

Terminál poskytuje dostatečně silný horní rámeček, aby kromě tradiční přední selfie kamery vytvořil prostor pro pokročilé senzory. obrazovka je flexibilní typ OLED, Spolu Úhlopříčka 5,7 palceje dnes něco kompaktního a již tradičního formátu 18: 9, s Rozlišení 2160 x 1080p. Jeden na panelu Obnovovací frekvence 90 Hz a nepostrádá funkce HDR a 100% barva DCI-P3. Taky …. majitel Ochrana IP68 proti vodě a prachu. S profilem 8,2 mm je toto zařízení dodáváno v bílé, oranžové a černé barvě.

Google Pixel 4 přichází s 5,7 palcovým flexibilním OLED displejemGoogle Pixel 4 přichází s 5,7 palcovým flexibilním OLED displejem

Paměť, procesor a operační systém

Máme procesor nejvyšší úrovně Qualcomm Snapdragon 855. Tato čipová sada se skládá z osmi jader, jádra Kryi 485 @ 1 2,84 GHz, 3 jader 2,42 GHz a 4 jader 1,78 GHz a doprovodnou grafickou kartou je Adreno 640. Vlastní procesor Google a exkluzivně pro tyto nové terminály pro správu funkcí bez připojení k internetu (Google Assistant) a některých fotografických funkcí. Jsme napřed Pixel Nervové jádro. Citace Paměť Pixel 4I když to není přehnané, máme dvě pohodlné verze: 6 GB RAM se 64 GB ROM a 6 GB RAM se 128 GB ROM a ano, bez slotu pro microSD (bez rozšíření paměti). A integrovaný operační systém je nový Android 10.

Buben

baterie Pixel 4 To 2800 mAh a typu Li-Po 18W rychlé nabíjení. Taky …. majitel Bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

Sekce fotografií Dvoulůžkový pokoj pro něj Google Pixel 4. Senzory 12,2 MP (f1,6) + 16 MP teleobjektiv a ToF. Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří mimo jiné dva senzory ODAF, OIS a 1,8násobný optický zoom. taky Google integruje nový režim astronomické fotografie pro zachycení noční oblohy s vysokou kvalitou a ostrostí. Dvojitá expozice také zpracovává světla a stíny samostatně. Pokud jde o přední kameru, máme senzor 8 MP pro selfie. Tento fotoaparát není pozadu v podpůrném softwaru.

Spojení

Máme podporu 4G, ac wifi, Bluetooth 5.0 a GPS, AGPS, GLONASS a GALILEO navigaci. Má připojení NFC a moderní port USB Type-C 3.1. Mezi další senzory patří akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas a barometr. Odemknout Rozpoznávání tváře pomocí 3D technologie.

Pohybové senzory Google Pixel 4 „Motion Sense“

Tato „detekce pohybu“, umístěná na horním okraji obrazovky, dokáže rozpoznat pohyby probíhající kolem zařízení a vzdálenost k němu. A to zahrnuje i naše kroky, když se blížíme k popadnutí mobilního telefonu. JE Soli Project pro něj Kontrola pohybu další z nedotykových funkcí nového člověka Pixel 4.

Pohybové senzory Google Pixel 4 a Motion SensePohybové senzory Google Pixel 4 a Motion Sense

Cena Google Pixel 4

JE Cena Google Pixel 4 Za 64GB verzi ROM stojí 759 eur a za 128GB verzi 859 eur. Tyto verze budou k dispozici od 21. října.

Výsledky a postřehy Google Pixel 4

Nový Google Pixel 4 Špičkový mobilní telefon, který je v souladu s pokyny společnosti, co se týče designu a výkonu, a ne vždy odpovídá tomu, co považujeme za „módu“ pro kapesní zařízení. Android. Vyniká v mobilních, AI a interních konfiguračních prvcích, modernizuje fotoaparáty, a pokud se něco nelíbí, je to omezeno na interní baterii SD 855….

Oficiální stránka Google Pixel ve Španělsku