Obrázek Samsung Galaxy Note 10 zná jeho specifikace a cenu

Po bezpočtu úniků a pověstí Samsung zahájila oficiální uvedení dvou mobilních telefonů, Galaxy Note 10 a Note 10+ na akci Galaxy Unpackaged Z New Yorku tuto středu 7. srpna. V této dodávce podrobně uvedeme standardní model. Samsung Galaxy Note 10je také nejvíce „kompaktní“, který nabízí tento zážitek S-Pen, s významnými vylepšeními …

Funkce Samsung Galaxy Note 10

Vidět Funkce Samsung Galaxy Note 10:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy Note 10 začíná s Úhlopříčka 6,3 palceje považován za kompaktní pro a Galaxy Note. Tohle je Dynamický panel typu AMOLED s rozlišením Full HD + 2280 x 1080 pixelů a Hustota pixelů 401 PPI. Taky, HDR10 + a dynamické mapování tónů. Mobile, a 90% poměr obrazovky k tělu a design využívá středový a horní otvor ve stylu zářezu pro přední kameru. Stejně jako u uniklých fotografií je tvar mobilního telefonu obdélníkový se zaoblenými, ale poměrně ostrými rohy a rámečky téměř chybí, zatímco profil je tenký, 7,9 mm. Mobilní telefon bude k dispozici v barvách Auro Glow, Aura White a Aura Black. Poznámka 10+Dodává se však ve dvou dalších barvách: červené a růžové. Ne všechny barvy budou samozřejmě k dispozici na všech trzích.

Samsung Galaxy Note 10 přichází ve speciálních barvách, jako je růžováSamsung Galaxy Note 10 přichází ve speciálních barvách, jako je růžová

Paměť, procesor a operační systém

Motor, který tuto vlajkovou loď přivedl k životu, je výkonná novinka Exynos 9825, s 7nm technologie. Kromě a systém chlazení parní komorya systémy umělé inteligence pro optimalizaci výkonu hardwaru. Jeden z těchto “Game Booster založený na AI»Zvýšení výkonu podporovaných her. Citace Galaxy Note 10 bude k dispozici s pamětí, 8 GB RAM a 256 GB úložiště na mezinárodních trzích, pokud na určitých trzích Varianta 5G s 12 GB RAM. V mobilním telefonu není slot pro kartu microSD, což znamená Poznámka 10+… Velikost paměti to však nevyžaduje.

Buben

Baterie Galaxy Note 10 zahrnuje Kapacita 3 500 mAh. Není to špatné, ale budeme se muset podívat, jak se chová takový výkonný mobilní telefon s 3500 kapacitou. V terminálu 25W rychlé nabíjenía to už dělá věci lepšími.

Fotoaparáty

Pokud jde o sekci Fotky, Trojitá hlavní kamera Galaxy Note 10, s 16 MP snímač (ultra širokoúhlý, clona 123 stupňů a clona f2.2) + 12 MP (teleobjektiv s clonou f2.1, funkce OIS a 45 stupňů) + 12 MP (širokoúhlý objektiv, proměnlivá clona f1,4 – f2,4 , 77 stupňů a funkce OIS) . Fotoaparát přináší čtyři režimy Živé zaostření: Rozostření, Velký kruh, Barevný bod a Závadaumožňuje aplikovat na fotografie a videa efekty na pozadí a jak název napovídá, lze jej zobrazit živě nebo dokonce při fotografování nebo nahrávání videa.

Zajímavostí je, že fotoaparát zoom mikrofon to vám umožní oslovit kohokoli v záznamu a vylepšit váš zvuk ve výsledném videu. To by vám mělo přinejmenším teoreticky umožnit „soustředit se“ na požadovaný zvuk, například na hlavní vokál koncertu, který je v pozadí příliš hlasitý. Také mobilní aplikace přináší novou aplikaci video tisk to vám umožní je okamžitě upravovat. Tato aplikace zahrnuje podporu S Pen. čmárat texty do videí Kromě používání pera pro rychlejší a intuitivnější provádění určitých operací. Bez komentáře…

Pokud jde o přední kameru, je to 10 MP snímač pro selfieS clonou f2.2 a funkcemi automatického zaostřování se zorným polem 80 stupňů.

Spojení

Jak již bylo řečeno, není na něm žádný konektor pro sluchátka. Galaxy Note 10. Možnosti připojení zahrnují: wifi 802.11 ac – sekera s Podpora pro VHT80 MU-MIMO a 1024QAMUmožňuje teoretické rychlosti nahrávání a stahování až 1,2 Gb / s; LTE s rychlostí stahování až 2 Gb / s (a 5G v Koreji); Bluetooth v5; USB typu C; NFC připojení a GPS, Galileo, Glonass a BeiDou navigace. My máme ultrazvukový snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky. A další senzory jako akcelerometr, barometr, gyroskop, geomagnetický, RGB světlo a blízkost. A samozřejmě technologie rozpoznávání obličeje. Na druhou stranu mobilní telefon Připojení 5G pro určité trhy.

Samsung Galaxy Note 10 přináší trojitý zadní fotoaparát s výkonnými video funkcemiTrojitá zadní kamera Samsung Galaxy Note 10 s výkonnými video funkcemi

Nové funkce pera S Pen

Mluvit o Vylepšení pera S Pen Galaxy Note 10nová vlastnost, Pohyby vzduchudržet Tlačítko S Pen a pohybujte se kolem pera, aktivujte akce jako: přepínání kamer, pohyb doleva, doprava, další nebo předchozí, přiblížení nebo oddálení. Všechny tyto akce lze přizpůsobit z konfigurace. Dále, Samsung otvírák SDK aby mohli externí vývojáři integrovat tuto funkci do svých aplikací. Podle SamsungRučně psané poznámky lze převést na text a exportovat do formátů, jako jsou Microsoft Word, PDF, prostý text nebo obrázky. Můžete také vybrat ručně psaný text a změnit jeho části na jinou barvu nebo změnit šířku tahu pera.

Velká obrazovka s Galaxy Note 10: Samsung DeX

Samsung DeX nabízí zkušenosti velká obrazovka s mobilemprostřednictvím kabelu USB typu C pro připojení k systému Windows nebo Mac a střídavé používání mobilních a počítačových aplikací. Uživatelům Windows bude nabídnuta vyšší úroveň integrace. Rychlý panel Poskytuje schopnost sdílet zprávy, zobrazovat oznámení, telefonovat a prohlížet nejnovější fotografie v počítači a také bezdrátově zrcadlit obrazovku telefonu. Funkce telefonních hovorů bude povolena prostřednictvím aktualizace softwaru ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Cena Samsung Galaxy Note 10

JE Cena Samsung Galaxy Note 10 Je stanovena na 949 USD, což je na burze asi 847 EUR. Od dnešního dne si můžete v USA předobjednat a začít odesílat od 23. srpna.

Výsledky a názory Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 Jedná se o vlajkovou loď, která vyvinula svoji špičkovou řadu. Samsung GalaxyVčetně řady S má Mobil výkonný 7nm procesor srovnatelný s SD 855+, má působivou paměť, nejmodernější fotoaparáty a moderní konektivitu a dokonce 5G pro trhy s kapacitou pro tuto technologii. 3 500 mAH baterii lze vytknout, ale její autonomii bude třeba vidět v praxi …

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku