Obrázek Wiko View 3, to jsou vlastnosti a cena

Wiko Skin 3 Zdá se, že se aktualizuje na model Pohled 2 téměř ve všech ohledech. Se svým silnějším bratrem Zobrazit 3 ProMobile přináší překvapení jak ve svém designu, tak ve vybavení. Říkáme vám…

Vlastnosti Wiko View 3

Budeme vědět Funkce Wiko View 3:

Obrazovka a rozložení

Francouzská společnost se o design dobře postarala a nezůstala bez povšimnutí, když došlo na zařazení prémiových materiálů, které byly oceněny. Díky zakřivené skleněné struktuře 2.5D na obou stranách a lesklé kovové hraně je k dispozici v nejméně třech barvách: Night Blue, Blush Gold a Electro Bleen, vše v přechodových odstínech. Zařízení má v souladu s dnešním trendem tloušťku 8,1 mm. Pokud jde o technické vlastnosti Obrazovka Wiko View 3my máme IPS LCD panel s rozlišením HD + 1512 x 720 pixelů a pohodlné Úhlopříčka 6,2 palceJe jen o něco menší než 3 Pro.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Wiko Wiew 3 Je to osm jader MediaTeku Helio P22 Skládá se z 8 jader Cortex A53 na frekvenci 2,0 GHz a v kombinaci s grafickou kartou IMG PowerVR GE8320. Co se týče paměti, máme 3 GB RAM se 64 GB ROM nabídnout nám pohodlnou, ale nepřehnanou úložnou kapacitu. V každém případě může slot microSD rozšířit toto úložiště až na 256 GB. Nejnovější operační systém Android 9.0 Pie a to je další velká výhoda.

Buben

Baterie Wiko View 3 Li Po typu (lithiové polymery) a má dobrý 4000mAh kapacita. To spolu s nízkou spotřebou terminálu znamená plusovou autonomii minimálně 2 dny.

Fotoaparáty

Wiko Integruje velmi dobrý fotografický systém, který nám může poskytnout vynikající snímky. A má některé prvky umělé inteligence. Trojice hlavních kamer Wiko View 3je jednou z hlavních atrakcí. Senzory mají sílu 12 MP (primární snímač) + 13 MP (širokoúhlý) + 2 MP (bokeh). A přední kamera je 8 MP pro selfie.

Spojení

Přenos dat je na úrovni 4G LTE, k dispozici je GPS navigace, AGPS, GLONASS, dvoupásmové připojení wifi, Bluetooth 4.2 a připojení NFC. Máme USB typu C, slot pro Dual SIM a 3,5 mm audio jack. K dispozici je snímač otisků prstů a odemknutí obličejem. Integrované senzory jsou akcelerometr, blízkost a kompas.

Wiko View 3 přináší bezchybný design a tři barvy prezentaceWiko View 3 přináší bezchybný design a tři barvy prezentace

Cena Wiko View 3

JE Cena Wiko View 3 Bude to kolem 200 euro.

Výsledky a názory na Wiko View 3

Nový Wiko Skin 3 Jedná se o mobilní prostředí střední třídy se zajímavými prvky, dobrou estetikou a velmi dobrou autonomií. Francouzská společnost představila toto zajímavé zařízení, aby konkurovala na trhu s mnoha možnostmi. Uvidíme tedy, zda dojde ke změně ceny během několika měsíců.

Oficiální stránka Wiko ve Španělsku