Obrázky Google Pixel 4 nám umožňují vidět tento smartphone podrobně.

Vysoce kvalitní obrázky, které nám umožňují vidět všechny podrobnosti, byly zveřejněny na Twitteru. Google Pixel 4. Tyto obrázky nám umožňují vidět například dva výřezy pro reproduktory na předním panelu.

Zdroj zveřejnil vysoce kvalitní obrázky trojrozměrného modelu smartphonu Google Pixel 4 a jak víte, bude představen příští říjen.

Ne poprvé, co vidíme Obrázky Google Pixel 4. V předchozím incidentu jsme již mohli vidět, jak by tento terminál vypadal díky obrázku poskytnutému výrobcem příslušenství. Tento obrázek ukázal, že Google Pixel 4 bude dodáván s duální přední kamerou integrovanou do pravého horního rohu obrazovky. S vydáním dnes zveřejněných obrázků se něco změnilo.

Google Pixel 4Google Pixel 4

Na nových obrázcích vidíme, že přední kamera je primárně originální a za druhé je umístěna v levém horním rohu obrazovky.

Hlavní kamera, která obsahuje dva vodorovné moduly, je umístěna v levém horním rohu zadního panelu. Na pravé straně fotoaparátu můžete vidět LED blesk.

Google Pixel 4Google Pixel 4

Na spodním panelu vidíme přítomnost konektoru USB-C pro nabíjení a přenos dat, stejně jako slot pro SIM kartu. Na předním panelu jsou dva výřezy pro reproduktory.

Google Pixel 4Google Pixel 4

Na levé straně smartphonu nejsou žádná tlačítka, všechna na pravé straně.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.