Obrázky unikly z Chromebooku Google „Nocturne“ Tablet

Nadšenci Chromebook Čekání na vydání dvou nových zařízení Googlem, nové Chromebook Nocturne Y Atlas ChromebookůNázvy dvou budoucích zařízení s operačními systémy Chrome OS Co pro nás Google připravil.

O jednom z těchto zařízení se dnes můžeme dozvědět něco více. Protože vypadala jako nová, unikly Chromebook NocturneOčekává se, že to bude první tablet Chromebooku od společnosti Google.

Představení těchto nových zařízení se pravděpodobně uskuteční na příští akci, kterou Google bude hostit v průběhu října, kde uvidíme první tablet Google Chromebook i nové terminály. Pixel 3 a Pixel 3 XL.

Ačkoli Chromebooky nejsou v naší zemi nejprodávanějšími zařízeními, pravdou je, že toto je budoucnost tabletů Android.

Toto je nový Chromebook Nocturne

Na první pohled může být tablet téměř jakýmkoli zařízením, ale zobrazený hardware nese známé a pověstné detaily tabletu.

Chromebook NocturneChromebook Nocturne

Kromě zjevných pozorování, že tento nový tablet Google používá operační systém Chrome OS a jedná se o tablet, vám můžeme říci několik dalších zajímavých podrobností.

Nejprve vidíme na levém okraji viditelný port USB typu C a je známo, že Nocturne má dva.

Chromebook NocturneChromebook Nocturne

Ale nejzajímavějším detailem je nepochybně to, co vypadá jako čtečka otisků prstů umístěná v levém horním rohu tabletu.

Chromebook NocturneChromebook Nocturne

Tyto obrázky obsahují další podrobnosti o tomto Chromebooku, které se shodují s fámami o očekávaných funkcích Chromebooku Nocturne. Máme na mysli přítomnost více mikrofonů v kombinaci s očekávanou funkcí potlačení akustické ozvěny tabletu.

Chromebook NocturneChromebook Nocturne
Chromebook NocturneChromebook Nocturne

Ukázalo se také, že na přední straně zařízení nejsou žádné viditelné značky, které zahrnovala většina výrobců OEM, jako jsou HP, ASUS a Acer. I když je to neznámé zařízení, většina odhalených detailů je v souladu s tím, co o něm víme. Noc a den.

Dokonce i barva dokonale zapadá do nočního motivu jejího jména.

Na podrobné seznámení s novými Chromebooky Google si ještě budeme muset pár týdnů počkat. Pokud vše půjde podle plánu, Představení nového Google Chromebooku a připravovaných terminálů Google Pixel 3 a Pixel 3 XL se uskuteční 9. října..

Zdroj: O Chromebookech

Zdravím z hloubky bytů.