Obtisk "Sponzorský dar" oficiálně dosáhl Instagramu

Instagram to je sociální síť, která v současné době přitahuje většinu Facebooku. Má záviděníhodné zdraví a je do značné míry způsobeno novinkami, které pravidelně obsahují. Jeden z těchto Nálepka s darem Oficiálně se dostává do fotografické sociální sítě.

Fenomén hashtagu Instagram přišel už dávno. Půjde o přímý překlad do španělských samolepek a budou tak působit v příbězích, které můžeme skutečně nahrát na Instagram.

Instagram Stories přidávají texty ke značce „Music“

Než se objevila darovací značka, měli jsme místo, kde bychom mohli mluvit o dalších účtech, spoustě další populární hudby, předposlední sekci, která má přijít ve formě hlasování, otázek, odpočítávání, hlasování a pozvánek na chat.

Nyní, když klikneme na nabídku Dary v nabídce nálepek, Seznam nadací a nevládních organizací, které souhlasí se získáváním peněz pro váš účel. V horní části seznamu najdete návrhy založené na našem osobním vkusu (profily, které sledujeme).

Zajímavé je, že doporučení, které nám Instagram dal, je pro letecký festival. Z tohoto důvodu velmi dobře neznáme podmínky ani požadavky sociální sítě, aby mohly být účty zahrnuty do značky Darování.

Jak funguje dárcovská značka?

Instagram chtěl, aby mechanika byla velmi jednoduchá, jak získat více finančních prostředků. Z tohoto důvodu maximalizoval celý proces, aniž by zapomněl na bezpečnost.

  1. Mechanika se skládá z: Klikněte na „Darovat“ na štítku podlahy.

Obrázek - & quot;  Dar & quot;  oficiálně dorazil na Instagram

  1. Objeví se malé okénko Můžeme si vybrat peníze, které darujeme k účtu, který se zobrazí na podlaze. V našem případě Španělská rakovinová společnost.
  1. Otevře se náš webový prohlížeč a my budeme muset Přihlaste se na Instagram pomocí našeho uživatelského jména a hesla (Tento poslední krok nemusí být nutný, pokud jsme v prohlížeči použili Instagram).
  2. Další krok se nás zeptají kontaktní informace Skládá se z křestního jména s příjmením a e-mailu.
  1. Teď budeme muset přijměte podmínky platební služby, zadejte kreditní kartu a pokračujte v placení.

Dary nejsou pro vesmír Facebooku nic nového. Sociální síť, která dala společnosti název, to provedla před několika lety a dokonce ji nabídla k narozeninám místo hmotných darů od přátel a rodiny.

tak Na Instagram přichází nová nálepka. Perfektní, pokud chcete začít sponzorský dar se svými následovníky udělat příčinu a laskavost, která vás nejvíce vzrušuje.

Instagram přidává testovací nálepku pro příběhy