Ochrana pomocí Face ID a Touch ID přijde na Facebook Messenger

I když je WhatsApp stále nejpoužívanější aplikací pro zasílání zpráv na světě, kluci z Facebooku Nezapomeňte, že jsou také MessengerSlužba zpráv sociální sítě Facebook, která nevyžaduje použití účtu Facebook, je pouze telefonní číslo.

Nejnovější zprávou o této aplikaci je nová funkce, kterou Facebook testuje. Mluvíme o možnosti moci Chraňte pomocí Face ID, Touch ID nebo hesla přístup k aplikaci, jak ji aktuálně nabízí WhatsApp.

Když musíme nechat svůj iPhone třetí straně, ať už máme jakoukoli důvěru, Nemám zájem o přístup WhatsApp, Telegram nebo Messenger do našich aplikací pro zasílání zpráv.

S touto funkcí, pokud milujeme své soukromí, budeme moci chránit přístup k aplikaci a zároveň chránit přístup k aplikaci. reagovat na oznámení na uzamčené obrazovce aniž byste museli odemknout aplikaci.

V rámci možností konfigurace, podle lidí z Engadgetu, nám Messenser umožní nastavit čas, který má aplikace dělat. znovu požádat o nainstalování zámkuabychom nemuseli blokovat přístup, pokud během konverzace přepneme aplikace. Jak je uvedeno na Facebooku:

Chceme dát lidem více možností a kontroly k ochraně jejich soukromých zpráv a nedávno jsme začali testovat funkci, která vám umožní odemknout aplikaci Messenger pomocí nastavení vašeho zařízení. Jedná se o další vrstvu ochrany soukromí, která brání komukoli jinému v přístupu k vašim zprávám

Aktuálně tato funkce Ve fázi testování s několika uživatelitakže si budeme muset počkat, až bude k dispozici prostřednictvím aktualizace.