OCU žaluje Facebook za porušení zákona o ochraně údajů

OCU zpět do útoku a znovu vstát Facebook. V tomto případě chtějí potrestat sociální síť za porušení zákona o ochraně údajů po posledním úniku Facebooku a vystavení stovek tisíc Španělů riziku.

Sdružení spotřebitelů a uživatelů (OCU), Přímá akce proti Facebooku U obchodního soudu v Madridu. Touto akcí chtějí hájit své právo: miliony uživatelů Facebooku ti, kteří byli ovlivněni nejnovějšími událostmi.

Můžete blokovat kohokoli, kdo vás blokuje jako první na sociálních médiích?

OCU žaluje Facebook za porušení zákona

Data více než 20 milionů uživatelů sociální sítě byla použita bez jejich výslovného souhlasu. Situace vedla k Hromadná žaloba OCU Od úniku Cambridge Analytica, který se stal známým počátkem tohoto roku.

Tento objev vedl k Mark Zuckerberg Čelí Evropskému parlamentu, aby vysvětlil, co se stalo, a také zasedání před Kongresem a Senátem Spojených států.

Jak mohu zobrazit nejoblíbenější fotografie na Instagramu?

Žádá náhradu od každého uživatele ovlivněného OCU za nesprávné použití vašich údajů. Tato kompenzace je 200 eur a jakmile jsme se o ní dozvěděli, podrobně jsme vás informovali.

Tato částka se určuje podle jeho příjmu. Facebook Mohu zneužít data více než 20 milionů uživatelů.

Pro OCUexistují jasné indikace Facebook Samozřejmě mimo jiné porušil zákon o ochraně údajů, a proto žádají o neplatnost určitých bodů v podmínkách sociální sítě.

To nevadí, brzy Žádost OCU proti sociální síti Mark Zuckerberg a jednou provždy Facebook uvědomuje si ochrana dat a jeho důležitost soukromí uživatelů.

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Co si myslíte o případu? Myslíte si, že kompenzace bude účinná? Máte stále profil na Facebooku?