Odblokujte Spotify v práci

Pokud budeme analyzovat, jaké jsou hlavní aplikace nebo programy, které dnes musíme nainstalovat na naše mobilní telefony nebo počítače, můžeme si být jisti. Spousta uživatelů bude sázet přímo na streamovací služby a Spotify samozřejmě vyniká mezi těmi hudebními. Je to tak zajímavý nástroj, že mnoho uživatelů ztrácí svůj drahocenný čas každý den procházením obsahu aplikace, což se šéfům vůbec nelíbí.

Proto se mnoho společností a společností z celého světa rozhodlo zablokovat přístup k Spotify jako jedné ze svých hlavních hudebních aplikací, aby jejich zaměstnanci neztráceli čas posloucháním. stahujte hudbu nebo seznamy skladeb různých interpretů. Toto je přinejmenším diskutabilní opatření a Jsme si jisti, že bude mnoho lidí, kteří mají zájem odblokovat Spotify v práci., takže jdeme s informacemi o tom.

Ve skutečnosti, i když mnoho uživatelů zjistilo, že při poslechu hudby hrají mnohem více při práci, je pravda, že je těžké přesvědčit našeho šéfa, aby využil výhody Spotify, a tedy naší části. V tomto smyslu bychom vám chtěli doporučit, abyste sázeli přímo. V dalším kroku vás naučíme, jak odemykat aplikace ve vašem počítači nebo mobilním zařízení.

Odblokujte Spotify pomocí brány firewall nebo v práci

Pokud jste jedním z těch, kteří stále přemýšlejí, jak odblokovat Spotify v práci, měli byste si uvědomit, že pro něj budeme vždy potřebovat aplikaci. Co se stane, je to, že se do Spotify dostanete z podnikové sítě nebo konkrétního webu, musíte udělat malý trik. Zvláště, Musíte si stáhnout aplikaci typu VPN, tj. Aplikaci, která vám umožní změnit síť. Jste připojeni anonymním prohlížením.

A i když je pravda, že v tomto segmentu můžeme doporučit mnoho aplikací, rádi bychom konkrétně znali jednu z nich, například UltraSurf, kterou si můžete extrémně rychle a bezpečně stáhnout do svého smartphonu. spojení. Toto je aplikace, která používá IP adresu mimo nás, pro kterou je blok prakticky nepoužitelný.a samozřejmě vám to zachrání život, pokud chcete získat přístup ke Spotify z vaší kanceláře.

Obzvláště atraktivní detail této konkrétní aplikace spočívá v tom, že funguje nejen na mobilních zařízeních Android, ale má také speciálně vyvinutou verzi, abychom si ji mohli užít také na našich počítačích. Chcete-li získat přístup, musíte zadat tento odkaz a v obou případech Máte-li jakékoli dotazy týkající se jeho fungování, a jak vždy říkáme, napište nám komentář, abychom vám mohli pomoci..

Podařilo se vám odblokovat Spotify v práci krok za krokem?