Odemknutí Finn LMG ve hře Call of Duty: Modern Warfare…

James se obvykle nachází v kombinéze s náprsenkou.

Finn vypadá jako docela silná zbraň v kategorii LMG. Jeho vysoká úroveň přesnosti a ovládání zpětného rázu znamená, že můžete zničit nepřátele, jako je přední nerf Bruen, zdaleka, jak je odemknete.

V polovině sezóny 5 jsme přidali Finna (v podobě FiNN, což bychom neřekli, protože se cítil hloupě) do Modern Warfare a Warzone.

Není k dispozici v Battle Pass jako ISO a AN-94, ale musíte splnit jedinečnou misi, která vyžaduje jiné úsilí.

Jak odemknout finštinu pro Warzone a Modern Warfare

Budete ho potřebovat k odemčení finštiny a jeho použití ve Verdansku Získejte 1 zabití na blízko pomocí LMG v 7 různých zápasech.

Abych byl upřímný, tato výzva je jednou z nejjednodušších vůbec a lze ji dokonce na Warzone zvládnout, pokud jste ochotni pro ni pracovat.

Chcete-li však věci mnohem jednodušší, skočte do hry pro více hráčů v Modern Warfare a za okamžik se dostanete do cíle.

Máme také několik tipů pro odblokování finštiny.Krok 1: Vybavte svůj LMG. Chcete všechny doplňky založené na melee. Quick Melee je klasika, protože k zabití byste obvykle potřebovali několik zásahů. Zrychlete také svůj pohyb co nejrychleji, protože poškození kontroly zpětného rázu nezáleží na tom, když rozdrtíte nepřátele zadkem zbraně. No Stock je skvělým příkladem přílohy ke zvýšení rychlosti.

Krok 2: Zadejte podání. Přeprava nebo jakýkoli jiný malý seznam skladeb na mapě usnadňuje dokončení této výzvy. Vše, co potřebujete, je jedno zabití na blízko, takže pobíhejte a dělejte lidi do tváře, dokud neskončíte.Krok 3: Zavřete a znovu nainstalujte. Pokud je v pořádku sbírat nějaké ztráty, můžete tento boj urychlit tím, že opustíte a znovu načtete každou mapu; Neztrácejte tím postup výzvy.

Nejlepší vybavení pro odemčení finštiny

Rádi používáme toto zatížení k odemčení Finna:Primární zbraň: Holger-26Hlaveň: Breaking Device Hlaveň: FTAC 8,98 “Spitfire Stock: Není skladem Munice: 30 ran Sníh: Rychlá rvačka Zbytek třídy jsou následující:

Sekundární zbraň: Riot Shield Perk 1: Double Time Perk 2: Extreme Killing Grade 3: Harmony Deadly: Claymore Tactical: Spur Field Upgrade: Silence Dead Nyní, když jste odemkli Finna, podívejte se na naši stránku Nejlepší zbraně a podívejte se, kde se hromadí. Pokud se chcete dozvědět více o zdobení svých zbraní ve Verdansku, pokryje vás také naše stránka Top Gear!