Odesílejte soukromé zprávy na Instagram do počítače: nyní k dispozici po celém světě

Nyní je to možné Posílejte DM (soukromé zprávy) na Instagram z libovolného počítačeprotože rozšířila svou podporu sociálních sítí do všech zemí a povolila je v aplikaci pro PC i ve webovém prohlížeči přístupném na počítačích Mac.

Přestože je Instagram velmi zaměřen na chytré telefony, je mnohem pohodlnější, pokud jde o dlouhé konverzace („přímé zprávy“) prostřednictvím DM. velká obrazovka a fyzická klávesnice.

Na rozdíl od WhatsApp Web odesílání zpráv přes Instagram na počítačích nejsme připojeni k mobilnímu telefonu. Funguje stejně bez ohledu na to, zda je platforma uzavřená nebo mimo rozsah, stačí se identifikovat pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Instagram nedávno oficiálně oznámil funkci, kterou si už mnoho lidí užívá: chatování prostřednictvím DM v aplikaci Windows ve Španělsku a dalších zemích již bylo možné, ale nefungovalo to pro všechny nebo ve všech regionech.

Vypadá to, že testy skončily a vylepšení je oficiální krátce poté, co Instagram pro Windows 10 přešel na progresivní webovou aplikaci. Obě změny spolu pravděpodobně souvisejí, protože nyní je sociální síť v počítačích vždy založena na verzi prohlížeče. zjednodušení podpory.

Hledání přímých zpráv není složité, protože stejné ikona papírové letadlo:

Funkce Instagramu v počítačích jsou omezené, Neumožňuje nám nahrávat fotografie nebo příběhyA na Instagramu v DM není možné provádět videohovory. Místo toho můžeme prohlížet a komentovat obsah ostatních uživatelů.

I když soukromé příspěvky na Instagram nebudou příliš využívány, je to dobře přijatý doplněk. K DM můžete přistupovat pomocí webové verze nebo aplikace pro stolní počítače z odkazů na konci článku.

V dnešní době sociální síť omezila své novinky malými detaily, jako je značka sanitárního potlesku na Instagramu, a nyní spouští inovaci, která má větší význam, ale již dlouho probíhá v testech.

V každé situaci Instagramové DM na počítačích fungují dobřeJe to mnohem lepší než adaptace WhatsApp a postupem času získají nové funkce.

Podívejte se na Instagram přímo z vašeho počítače

Co si myslíte o této myšlence? Budete posílat soukromé zprávy na PC a Mac?

Web: Instagram DM

  1. Stáhněte si Instagram pro Windows 10

stažení