Odstraňte fotografie z Instagramu "Vytvořeno pomocí Photoshopu"

Instagram módní sociální síť, kde můžeme najít fotografie krajiny, módy, technologií … Většina z nich byla nyní upravena pomocí profesionálnějších aplikací nebo nástrojů a nyní Instagram Odeberte fotografie retušované ve Photoshopu kvůli chybě.

Instagram několik týdnů začal na své sociální síti bojovat proti notoricky známým „falešným zprávám“ s různými autorizovanými partnery. nahlásit, pokud jsou informace nesprávnéa abychom to viděli, musíme učinit prohlášení, že budeme zadávat špatné zprávy.

Tyto typy příspěvků jsou často tématy zásad nebo se snaží vyvolat poplach a šířit podvody. Nový nástroj se snaží bojovat proti falešným zprávám, takže jim nikdo nepřijde na velký problém, který dnes představují.

Photoshop je oblíbený nástroj, který umožňuje zcela upravovat fotografie. Obvykle se to dělá pro umělecké nebo reklamní účely, ale také pro vytváření falešných obrazů.

I když je možné zjistit, zda byla fotografie upravena ve Photoshopu, většinou se nedíváme dostatečně pozorně, abychom si toho všimli na internetu.

10 bezplatných editorů fotografií a španělština

Když je na fotografie použit Photoshop pomlouvat politiky nebo společnostiAno, protože se montáž snaží oklamat publikum, lze ji zkontrolovat, aby rozpoznala a varovala uživatele před možnými „falešnými zprávami“.

Toto překvapení vzal Toby Harriman, který má více než 200 000 sledujících, a na svůj účet Instagram nahrál fotografii, kterou upravil pomocí Photoshopu, a byl o několik hodin později klasifikován jako příspěvek „falešný nový“.

Obrázek ukazuje skutečnou fotografii. upravená krajinavytváří jakési „duhové hory“:

Obrázek - Instagram,

Instagram zobrazuje varování, že obrázek je špatný, když nikdy neznamená, že scenérie je taková, jaká ve skutečnosti je. Toto je příklad „Digitální umění“, ve kterém jsou pomocí aplikace Photoshop vytvářeny fantastické fotografie., aniž by někoho oklamal.

Toto je prohlášení kontrolorů Instagramu, kteří varovali před „falešnými fakty“:

To ukazuje Kontrola Instagramu přináší nějaké závadyJak jsme řekli, není to samotný Instagram, kdo označuje obsah jako „špatný“, ale subdodavatelé.

Instagram pracuje na nálepce Map

Co si myslíte o této chybě? Znali jste tuto funkci Instagramu?

Prostřednictvím: PetaPixel