Off-Meta: Hyper Scape Closed Beta – Jak získat klíč

Hyper Scape, nový Battle Royale od Ubisoftu, je v uzavřené beta verzi a publikován mnoha předními tvůrci. Ukážeme vám, jak získat klíč a získat přístup ke hře. Hyper Scape je vstupem Ubisoftu do žánru Battle Royale a přináší s sebou obrovské množství integrace Twitch a dynamické mechaniky pohybu. Mnoho lidí je nadšeno, že se toho chopí, a hra používá stejný systém Twitch drop, který udělal Valorant před několika měsíci. Další dobroty Mrtví hráči se mohou také vrátit jako duchové a pomoci svým spoluhráčům. Je také zdarma, takže kdokoli může skočit do akce s touto nejnovější Battle Royale. Možná to však budete chtít vyzkoušet, zde je popsán přístup k uzavřené beta verzi Hyper Scape níže.

Hyper Scape Closed Beta: Jak získat klíč

Dobře, pojďme se podívat na vše, co potřebujete vědět o uzavřené beta verzi.

Datum vydání Hyper Scape Closed Beta

Hyper Scape Closed Beta byla spuštěna 2. července 2020.

Jak mohu získat klíč?

Ubisoft a Twitch jsou propojeny podobně jako Valorant, takže budete muset začít sledovat některé streamy, abyste měli přístup. Nejprve musíte propojit své účty, ale postupujte takto:

1. Pokud ještě nemáte účet, otevřete si účet Ubisoft. Propojte svůj účet Ubisoft se svým účtem Twitch. Chcete-li to provést, klikněte na odkaz zde a klikněte na „Přihlásit se pomocí Twitch“. 3. Nyní stačí přijmout několik oprávnění a váš účet Twitch bude propojen. Měli byste se ocitnout ve svém inventáři Twitch Drops.

Jak poznám, které streamery mají sledovat pokles klíčů?

Nyní je to jen případ sledování některých streamů Hyper Scape. Ujistěte se, že streamy, které sledujete, jsou označeny jako „Drip Enabled“V opačném případě můžete ztrácet čas.

Pokud převodovka nemá tento štítek, nenabízí možnost upuštění. Někteří vydavatelé přidávají do záhlaví streamu „Drops Enabled“, ale pravděpodobně to není pravda. Pomocí vyhledávací lišty zobrazené níže můžete vyhledávat streamy specificky označené jako „Kapky povoleny“. Úplný seznam vydavatelů partnerů pro Hyper Scape je k dispozici zde.

Následující oblasti jsou ty, které mají přístup k uzavřené beta verzi Hyper Scape:

RakouskoBelgieKanadaDánskoFrancieNěmeckoItálieNorskoNorskoNorskoPortugalskoŠpanělskoŠvýcarskoŠvýcarskoVelká BritánieSpojené státy

Jak zjistím, zda jsem obdržel beta klíč?

V pravém horním rohu domovské obrazovky Twitch uvidíte červenou značku na oznamovacím panelu mezi Prime Loot a Whispers. Klikněte na něj a řekne se, že máte klíč Hyper Scape!

Ikona oznámení vypadá takto:

Pokud necháte stream aktivní přes noc, můžete získat klíč beta, takže pokud máte příležitost, je to životaschopná metoda. Stojí však za to se na příspěvky opravdu podívat – můžete přijít s některými strategiemi, které vám pomohou si na hru zvyknout.

Kdy mám poslední šanci získat beta klíč?

Technické zkušební období Hyper Scape začíná od čtvrtka 2. června 7. července v 23:59 (PST) nebo 8. července v 01:59 (ET), 8. července v 07:59 (BST).

Jak mluvíme, stále máte přístup a nemusíte sledovat vysílání s funkcí 24/7 drop. Můžete mít nárok po sledování 20 minut, takže se podívejte a udělejte si přestávku – stále budete dostávat upozornění e-mailem nebo na Twitch, pokud máte přístup.

Přenesou se moje pokroky v beta verzi do finální hry?

Ano. Podle Ubisoftu si „účastníci technického testování a dalších testovacích fází zachovají svůj pokrok a cokoli odemknou. Tato zkušební verze zahrnuje 10stupňový Battle Pass zdarma – pro hráče, aby si uložili vše, co v tomto Battle Passu otevřou. ”

Pak začněte brousit! Bude existovat více období testování beta a technických testů, takže si můžete všechny své položky ponechat, až k nim budete mít přístup.

Kdy vyjde celá hra?

Nyní víme jen to, že Hyper Scape plánuje úplné vydání v roce 2020. Přesné datum závisí na přijetí hry hráči a na problémech, které se objevily během období technických testů. . Jakmile se však dozvíme více, dáme vám vědět.