Oficiální: Disney + dorazí do Španělska 31. března 2020

Služba streamování videa Disney 12. listopadu Disney + bude mít oficiální premiéru ve Spojených státech a Nizozemsku. Jak společnost vysvětluje, s postupem měsíců se tato nová služba streamování videa rozšíří do dalších zemí.

Když bude ve Španělsku spuštěna Apple TV +, oznámila, že tak učiní prostřednictvím dalšího účtu Disney + Twitter: 31. března 2020. Kromě Španělska se dostane do Anglie, Německa, Francie a Itálie.

Stejně jako u Netflixu aktuální katalog Disney + se bude v jednotlivých zemích lišitProto nenajdeme ve Spojených státech stejné tituly, jaké jsou k dispozici ve Španělsku nebo v jiných evropských zemích, protože vše závisí na aktuálních nabídkách gigantického Disneyho transformovaného do. v posledních letech přišel s různými streamovacími video službami.

Pravděpodobně cena této služby ve Španělsku, Bude stejné jako v Nizozemsku, 6,99 EUR měsíčně A jak Apple TV + nabízí, budeme moci podepsat jednoroční servisní smlouvu za 69,99 eur, což nám ušetří dvouměsíční předplatné.

Kompatibilní zařízení Disney +

Jak oznámil CEO Disney Bob Iger během prezentace streamovací video služby Disney, To bude k dispozici na Apple TV i na dalších zařízeních spravovaných iOS. Aplikace, která dorazí do App Store několik dní před spuštěním prostřednictvím příslušné aplikace.

Kromě toho bude k dispozici na zařízeních Microsoft Xbox a Sony PlayStation 4, Roku a Amazon Fire Fire. Nyní Datum spuštění v Latinské Americe neznáméale Disney + nás zve, abychom se dívali na další země, kde bude služba streamování videa k dispozici.