Příslušenství

Oficiální Redmi Note 9 Pro Max: Snapdragon 720G, 4 fotoaparáty a otvor na obrazovce

Společnost Redmi se dnes rozhodla oficiálně uvést svoji novou řadu Poznámka Redmi 9. V současné době představuje nová zařízení v Indii velmi podrobně, takže vám můžeme říci o těch nejzajímavějších již: Redmi Note 9 Pro Max. Toto zařízení je dodáváno se seznamem velmi zajímavých funkcí, které předčí většinu dnešního středního rozsahu. Nemůžeme říci, že je to nejvýkonnější zařízení na trhu střední třídy, ale pokud jde o výkon, nedosahuje žádných výsledků. To může být skvělá volba, pokud uvažujete o aktualizaci smartphonu.

Východní Redmi Note 9 Pro Max Vítá nejzajímavější technologie, které se společnost Xiaomi rozhodla implementovat do nové řady. Má nejlepší výkon z nových terminálů a také nejlepší kameru. Aktualizuje svůj design přes Redmi Note 8 a vylepšuje mnoho aspektů, které se již očekávají.

Obnovený design, který může posunout na vysokou úroveň kvality

Nový design Redmi Note 9 Pro Max V současné době je to jeden z nejvíce přepracovaných, jaké jsme ve středním dosahu viděli. Zatím jsme to nedostali do rukou, ale pro špičkové zařízení v obrazech by to mohlo dokonale vyhovovat. Jeho obrazovka je velmi dobře zpracovaná a má středový otvor pro obrazovku.

Na zadní straně najdeme čtvercový kamerový modul, který byl prosakován a obsahuje 4 foto senzory. Jedná se o jednu z nejzajímavějších částí celého zařízení, protože je velmi náročné nabídnout kvalitní fotoaparát dodávaný s Redmi. 64 megapixelů.

Zařízení nezapomíná Zahrnuje 3,5 mm jack a také USB C. S velmi pokročilým systémem rychlého nabíjení pro střední rozsah.

Specifikace Redmi Note 9 Pro Max

Nové zařízení vyniká nejen designem, má také pěkný a zajímavý seznam funkcí. V současné době existuje pouze několik zařízení nabízejících tuto sadu ve středním rozsahu. Tím se zařízení konsoliduje, aniž by byla známa cena ve Španělsku jako jedna z nejlepších možností na trhu.

 • 6,67palcová obrazovka s rozlišením FullHD + (20: 9)
 • Procesor Qualcomm Snapdragon 720G
 • 6 nebo 8 GB RAM
 • 64 nebo 128 GB interní úložiště (UFS 2.1)
 • 64 + 8 + 5 + 2 megapixelový zadní fotoaparát (primární, širokoúhlý, makro a hloubka)
 • 32megapixelový přední fotoaparát
 • Tělo z kovu a skla
 • USB C, snímač otisků prstů a 3,5 mm jack
 • Corning Gorilla Glass 5
 • 5 020 mAh baterie s rychlým nabíjením (33 W)
 • Android 10 a MIUI 11

Mezi nejzajímavější detaily patří čtyřkolka, procesor Qualcomm nebo děrovaná obrazovka. Toto zařízení má vše, co by průměrný uživatel mohl chtít: dobrý panel, dobrý fotoaparát, velmi dobrý výkon a dlouhá životnost baterie.

Některé z jeho méně viditelných, ale stejně zajímavých funkcí jsou snímač otisků prstů na jedné straně nebo 33W rychlé nabíjení Zděděno od špičkového Xiaomi.

Cena a dostupnost Redmi Note 9 Pro Max

Východní Redmi Note 9 Pro Max To bylo oficiálně představeno v Indii a bude brzy k dispozici. Ve Španělsku si budeme muset chvíli počkat více, dokud se to nestane. Těšíme se na oznámení společnosti Xiaomi Spain v blízké budoucnosti o dostupnosti a ceně tohoto a dalších nových telefonů Redmi ve Španělsku.

Ceny, které Redmi platí v Indii, jsou pro různé verze následující:

 • Redmi Note 9 Pro Max 6 + 64 GB – 178 EUR (změna)
 • Redmi Note 9 Pro Max 6 + 128 GB – 202 euro (ve změně)
 • Redmi Note 9 Pro Max 8 + 128 GB – 226 EUR (ve změně)

Tyto ceny jsou stanoveny pro Indii a velmi pravděpodobně se zvýší, jakmile se zařízení oficiálně dostane na náš trh. Xiaomi Španělsko to může opravit Cena základní verze tohoto Redmi Note 9 Pro Max 250 a 300 euro.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba