Oficiální Samsung Galaxy A50 a přichází s vylepšením podrobností o A50

JE Samsung Galaxy A50s také oficiálně oznámeno Galaxy A30sbýt první nejsilnější v technických vlastnostech. Vylepšuje také některé prvky webu. Galaxy A50 originál byl zveřejněn před několika měsíci. Budeme znát podrobnosti nového Galaxy A50

Funkce Samsung Galaxy A50

Tyto Specifikace Samsung Galaxy A50s:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy A50s všichni jeden 6,4palcový Super AMOLED s rozlišením Full HD + 2340 × 1080 pixelů. Malý zářez ve tvaru písmene U je součástí designu obrazovky a integrovaný snímač otisků prstů. Zadní strana terminálu, vyrobená z plastu v kombinaci se sklem, upoutá pozornost svými trojúhelníkovými tvary a světlými oblastmi, které při působení světla odrážejí různé barevné tóny. A je k dispozici ve čtyřech barevných verzích: černé, bílé, zelené a fialové.

Samsung Galaxy A50s má 6,3palcový displej Full HD + Super AMOLEDSamsung Galaxy má 6,3palcový displej Full HD + Super AMOLED

Paměť, procesor a operační systém

Z pohledu softwaru tuto technologii smartphone získal AI Game Boosternabízí optimalizaci pro zábavnější hru. Tyto optimalizace se vztahují na procesor, paměť, grafickou kartu a baterii (pro větší autonomii během hraní). Odtud máme stejné skvělé funkce Galaxy A50: Osmijádrový procesor Exynos 9610 Při frekvenci 2,3 GHz a 64 bitech získal v AnTuTu přibližně 150 000 bodů. Jeden 64 GB nebo 128 GB ROM typu UFS se 4 GB nebo 6 GB RAM. K dispozici je slot MicroSD kompatibilní až do 512 GB. A jednotný operační systém, Android 9.0 Pie prostřednictvím uživatelského rozhraní GUI. Nemůžeme nezmínit virtuálního asistenta Bixbyho.

Buben

Baterie Galaxy A50s rozvinutý Kapacita 4000 mAh a majitel 15W technologie rychlého nabíjení. Zdroj energie, USB typu C..

Fotoaparáty

Fotoaparát A50 má trojitý fotoaparát s rozlišením 25 MP (+ 8 MP (ultra širokoúhlý úhel 123 stupňů) + 5 MP (hloubka nebo bokeh), Fotoaparát Galaxy A50s množství 8 MP a 5 MP snímač ale buď silný 48 MP hlavní senzor Vítejte s clonou f2.0. Mezi jeho moderní funkce patří Scene Optimizer, Live Focus (rozostření pozadí), vysoký dynamický rozsah (HDR), automatické ostření s fázovou detekcí (PDAF), snímání videa UltraHD 30 sn./s a zpomalené snímání videa. ostatní. Ale selfie kamera také aktualizované a silné 32 MP snímač… Skvělý.

Spojení

Moderní konektivita s NFC, Bluetooth 5.0 a dvoupásmovou Wi-Fi, stejně jako USB Type-C a senzor integrovaný do displeje. Ostatní funkce připojení jsou podobné standardnímu modelu.

Cena Samsung Galaxy A50s

JE Cena Galaxy A50 Aktuálně není zahrnuto v prezentačních datech. Můžeme tedy učinit předpoklady na základě standardního modelu A50, který v současné době stojí kolem 275 eur. Toto nové zařízení tedy pravděpodobně nepřesáhne 320 eur. Očekává se, že mobilní telefon dorazí v říjnu, ale do této doby nás může překvapit.

Samsung Galaxy A50s si zachovává vynikající hardware standardního A50 a vylepšuje fotoaparátySamsung Galaxy A50s si zachovává vynikající hardware standardního A50 a vylepšuje fotoaparáty

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A50s

Samsung Galaxy A50s Jedná se o střední řadu, kterou nelze považovat za revoluční smartphone, protože si zachovává podstatu svého standardního modelu. Přináší však některá drobná a významná vylepšení, díky nimž je zařízení ještě zajímavější.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku