Oficiální Samsung Galaxy M10s. To jsou vlastnosti a cena

S ním Galaxy M30s, Samsung Formalizoval model, který vytvořil nejekonomičtější mobilní zařízení řady M. Samsung Galaxy M10sIdeální zařízení pro ty, kteří si chtějí ponechat značkový mobilní telefon, aniž by se chlubili vysokým výkonem. Pojďme ho blíže poznat …

Funkce Samsung Galaxy M10s

Vidět Funkce Samsung Galaxy M10s:

Obrazovka a rozložení

Mobile, a Displej s technologií AMOLEDněco velmi charakteristického Samsung i na těch nejlevnějších zařízeních. Toto je obrazovka Infinity-Us tenkým okrajem a malým výřezem pro přední kameru, který poskytuje široký výhled. Jim 6,4palcová úhlopříčka s rozlišením HD + 1560 x 720 pixelů. Design je elegantní, i když materiály jsou polykarbonátové a cena je přijatelná.

Samsung Galaxy M10s s displejem AMOLED Infinity-USamsung Galaxy M10s s displejem AMOLED Infinity-U

Paměť, procesor a operační systém

Máme procesor Exynos 7884B jako motor, a 3 GB RAM paměť s 32 GB místním úložištěm. Je zde prostor pro kartu microSD až do 512 GB. A sjednocujícím operačním systémem je Android 9 Pie pod vrstvou výrobce, Jedno uživatelské rozhraní.

Buben

Vzhledem k tomu, že displej AMOLED vyžaduje dostatek energie, je Samsung pohodlný. 4 000 mAh baterie, jinak majitel 15W rychlé nabíjení Přes USB Type-C port … žádné komentáře.

Fotoaparáty

Ve fotografickém oddělení to jde obdivuhodně bez velkých nároků. Máme jednu Duální hlavní fotoaparát se snímačem 13 MP + 5 MPJedná se o ultra široký úhel. A je zde přední kamera 8 MP pro selfie.

Samsung Galaxy M10s přináší duální fotoaparáty a 4000 mAhSamsung Galaxy M10s přináší duální fotoaparáty a 4000 mAh

Spojení

Mobilní telefon je vybaven fyzickými připojeními, jako je podpora 4G LTE, Bluetooth 5, dvoupásmový wifi ac a slot Dual SIM, zvukový konektor a výše zmíněný port USB typu C. Máme snímač otisků prstů na zadní straně mobilního telefonu a rádio FM mimo jiné. Kromě toho přináší mobilní dekodér Widevine L1 Usnadnění přehrávání streamovaného obsahu, jako jsou filmy nebo hudba.

Cena Samsung Galaxy M10s

Příbuzný Cena Samsung Galaxy M10sMobilní telefon je v zásadě uveden na trh v Indii za cenu 114 eur podle směnného kurzu a bude k dispozici od 29. září.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy M10s

Samsung Galaxy M10s Jedná se o ekonomický terminál s prvky velmi dobré úrovně pro nejskromnější rozsahy: baterie 4000 mAh a displej AMOLED. Samsungu se díky jeho nové tržní strategii v posledních letech jistě podařilo monopolizovat všechny oblasti.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku