WhatsApp: Prázdniny jsou k odpočinku, takže můžete povolit Prázdninový režim k odpočinku od pracovních zpráv, chaty nejsou zodpovězeny a WhatsApp to ví

Oficiální: WhatsApp Web má brzy tmavý režim a animované nálepky. Společnost také oznámila, že tyto aktualizace budou k dispozici za několik týdnů.

Pro všechny fanoušky temného režimu je služba zasílání zpráv WhatsApp funkcí pro ztmavení pozadí rozhraní. aplikace Brzy bude k dispozici pro desktopovou verzi známou jako WhatsApp Web. Společnost to oznámila prostřednictvím příspěvku na Twitteru,

Nebude to jediná aktualizace, kterou společnost brzy implementuje. Rovněž uvedli, že budou konečně připraveni „za pár týdnů“. samolepky animovaný pro aplikace mobilní, stejně jako přidání nového způsobu přidávání kontaktů pomocí QR kódů jako již na Instagramu. Tato funkce umožní uživatelům, aby již nemuseli zadávat číslo nového kontaktu, pouze skenovat kód ostatních uživatelů a přidávat je do seznamu přátel.

Spolu s dalšími aktualizacemi WhatsApp existuje možnost, která účastníkům umožní soustředit pozornost na videohovory. V současné době umožňují virtuální schůzky WhatsApp až 8 účastníků, Nová funkce však umožní každému uživateli rozhodnout se, komu chce věnovat větší pozornost, a to zvětšením jeho nabídky na obrazovce jednoduchým kliknutím. Společnost také oznámila, že uživatelé OS KaiOS budou moci konečně vytvářet statusy WhatsApp.

Tyto funkce budou pro uživatele implementovány v nadcházejících týdnech a v nejnovějších verzích aplikace WhatsApp, takže zkuste tuto aplikaci aktualizovat.